Шлейф ASUS Nexus 7 роз'єма живлення та конектором HF Original TW

Артикул товара: 24180
  • Є в наявності
Інші кольори цієї моделі
702 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

0 з 5. Оцінок: 0
Короткий опис: Клас якості: Original TW / Модель планшету: Asus Google Nexus 7 /

Опис шлейф ASUS Nexus 7 роз'єма живлення та конектором HF Original TW

Шлейф для планшета

ASUS Nexus 7

Шлейф - одна з найбільш вразливих запчастин. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф ASUS Nexus 7 роз'єма живлення та конектором HF Original TW

  • Клас якості Original TW
  • Модель планшету Asus Google Nexus 7

Відгуки про шлейф ASUS Nexus 7 роз'єма живлення та конектором HF Original TW

0 коментарі
Оцініть: