Шлейф для телефону Samsung N7100 на роз'єм живлення і мікрофон Original TW

Артикул товара: 24177
  • Є в наявності
228 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

4 з 5. Оцінок: 1
Короткий опис: Модель телефону: Samsung N7100 Galaxy Note 2 / Призначення: на роз'єм живлення / Комплектація: Мікрофон / Клас якості: Original TW

Опис шлейф для телефону Samsung N7100 на роз'єм живлення і мікрофон Original TW

Шлейф для мобільного телефону

Samsung N7100

Шлейф для мобільного телефону - одна з найбільш вразливих запчастин мобільного телефону. Шлейфи розкладних моделей мобільних телефонів зношуються досить швидко, саме тому такі шлейфи вважаються найслабкішим місцем. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф для телефону Samsung N7100 на роз'єм живлення і мікрофон Original TW

  • Модель телефону Samsung N7100 Galaxy Note 2
  • Призначення на роз'єм живлення
  • Комплектація Мікрофон
  • Клас якості Original TW

Відгуки про шлейф для телефону Samsung N7100 на роз'єм живлення і мікрофон Original TW

0 коментарі
Оцініть: