Шлейф мобільного телефону це найбільш часто замінваний елемент в розкладних стільникових пристроях. Він виходить з ладу внаслідок зносу під час експлуатації, а так само можливого попадання пилу і води всередину корпусу. Відновленню або ремонту шлейфи не підлягають і при поломці відновити роботу телефону можна тільки шляхом заміни цього сполучного елемента.

Основні ознаки поломок

Поломки шлейфу на смартфоні або в телефоні з моноблоковим корпусом трапляються набагато рідше, але і вони не застраховані від випадкового впливу вологи або потрапляння великої кількості пилу. Зовнішні ознаки поломки в телефоні можуть наступні:

  • на екрані періодично пропадає зображення, а через час відновлюється;
  • часом пропадає звук або відключається мікрофон;
  • при відкриванні або включенні він може мимоволі вимкнутись;
  • погана робота кнопок, особливо верхнього ряду;
  • зйомка на камеру відбувається з перебоями.
Більше ...

Дізнавшись, що причиною несправності стала поломка саме цього елемента, його цілком можна замінити. Для цього ви потрібно просто замовити і купити шлейф для телефона в нашому магазині, не витрачаючи зайвого часу на пошук зношеної деталі.

Однак врахуйте, що самостійний ремонт можна робити тільки в тому випадку, якщо є відповідні знання та досвід виконання подібних робіт. В іншому випадку слід звернутися до фахівців, які замінять вийшовший з ладу елемент.

Як краще зробити замовлення шлейфу для телефону

При оформленні замовлення обов'язково вкажіть модель вашого телефону. Іноді зовні схожі деталі можуть мати різну конструкцію і не підійдуть до вашого гаджету. Тому в разі сумнівів зв'яжіться з нашим фахівцем по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок. Ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час і уточнимо, який шлейф на смартфон або мобільний телефон вам потрібен.

Інтернет-магазин СМА здыйснюэ оптовий та роздрібний продаж запасних частин до мобільних пристроїв зв'язку на всій території України. Це можуть бути оригінальні деталі від виробника або надійна, але дешевша бюджетна копія. Оплата здійснюється в будь-якій зручній для вас формі. В результаті, звертаючись до нас, ви зможете купити шлейфи для телефонів за дійсно доступною ціною і швидкою доставкою.