Що відомо про нову операційну систему від Huawei?

Китайській компанії Huawei зараз, м’яко кажучи, не солодко. Через санкції США від співпраці з нею відмовились такі гіганти як Google, Intel, Qualcomm, Broadcom, а тепер ще й ARM, що займається ядрами ARM Cortex для процесорів. Також вона не може використовувати ні системи Android, ні Windows 10, на базі яких і випускає свої гаджети.

Санкції почнуть діяти після 19 серпня цього року, а до того часу власники апаратів не матимуть жодних проблем з користуванням. Проте вже сьогодні по всьому світу відтерміновують продаж нових смартфонів або ж просто відмовляються від них.

Компанія розуміє, що санкцій, на жаль, ніхто не відмінить, і тому готує незабаром випустити власну операцій систему, що має затьмити американські ОС. З офіційного джерела відомо, що розробники активно тестують фірмову ОС під назвою Hongmeng, яка з’явиться на світ вже восени. Її створенням займаються з 2012 року. Система на основі Linux повноцінно запрацює не лише на смартфонах від Huawei, а й на решті девайсів – планшетах, ноутбуках, комп’ютерах та інших електронних пристроях.

Зі слів голови мобільного підрозділу, вони готові повністю відмовитись від продуктів Microsoft та Google, адже зараз нова операційна система на фірмових смартфонах працює аж на 60% швидше за будь-яку версію звичайного Android. До того ж, користувачі не залишуться без улюблених додатків, для цього передбачений магазин App Gallery, аналог Google Play. ОС також сумісна з абсолютно всіма додатками та програмами, доступними на Android.

Автор: Мар'яна
0 коментарі