Смарт-годинник Microwear X6 - справжня розкіш на руці жінки

Серед багатства смарт-аксесуарів навряд чи знайдеться хоч сотня пристроїв, створених спеціально для жінок. Про це подумала китайська компанія Microwear і презентувала унікальний X6 з OLED-дисплеєм діагоналлю в 0.66 дюйма, який на тендітній жіночій руці виглядає просто божественно.

Смарт-годинник Microwear X6

Ви без проблем можете вдягнути його на прогулянку, під елегантну сукню або ж строгий костюм на конференцію чи просто на роботу в офіс, ідете на пробіжку, в парку чи на пікнік – не забудьте за цей чудовий смарт-годинник.

Смарт-годинник Microwear X6

Окрім чарівного вигляду, у ньому є чимало корисних і практичних функцій. Вимірювання артеріального тиску, пульсу, аналіз сну, крокомір дозволить безперервно стежити за своїм здоров’ям. На екрані відображаються отримані повідомлення і сповіщення про дзвінок.

Смарт-годинник Microwear X6

Водонепроникність апарату підтверджена стандартом IP68, тому можна не турбуватись, що пристрій вийде з ладу після потрапляння вологи, пилу, прямого контакту з водою або плавання в басейні.

Смарт-годинник Microwear X6

Підключається апарат через Bluetooth. Акумуляторна батарея ємністю 120mAh дає до семи днів активного користування. Корпус виконаний з кераміки у поєднанні зі стійким металом. Вибір ремінців на Ваш смак також доступний.

Смарт-годинник Microwear X6

Автор: Мар'яна
0 коментарі