Спінери

Сортування:
Пластикова підставка для спіннера Yellow
2
Пластикова підставка для спіннера Yellow 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Жовтий / Матеріал: Пластик /
Пластикова підставка для спіннера Blue
Пластикова підставка для спіннера Blue 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Блакитний / Матеріал: Пластик /
Пластикова підставка для спіннера Black
Пластикова підставка для спіннера Black 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Матеріал: Пластик /
Пластикова підставка для спіннера Green
4
Пластикова підставка для спіннера Green 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Салатовий / Матеріал: Пластик /
Пластикова підставка для спіннера Red
Пластикова підставка для спіннера Red 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Червоний / Матеріал: Пластик /
Пластикова підставка для спіннера White
Пластикова підставка для спіннера White 54 грн. 65 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Матеріал: Пластик /
Спінер Fidget spinner LED Blue
5
Спінер Fidget spinner LED Blue 121 грн. Додати в порівняння Колір: Блакитний / Матеріал: Пластик / Bluetooth-колонка: Ні / LED-підсвітка: Так / Роз'єм для зарядки: Ні
Fidget spinner Spider-Man Red
5
Fidget spinner Spider-Man Red 204 грн. Додати в порівняння Колір: Червоний / Матеріал: Метал /
Fidget spinner butterfly Gold
Fidget spinner butterfly Gold 235 грн. Додати в порівняння Колір: Золотий / Матеріал: Метал /
Спінер Fidget spinner Blue
4
Спінер Fidget spinner Blue 57 грн. Додати в порівняння Колір: Блакитний / Матеріал: Пластик , Метал /
Fidget spinner Сюрикен
3.5
Fidget spinner Сюрикен 191 грн. Додати в порівняння Колір: Срібний / Матеріал: Метал / Bluetooth-колонка: Ні / LED-підсвітка: Ні / Роз'єм для зарядки: Ні
Спінер Fidget spinner Green
Спінер Fidget spinner Green 57 грн. Додати в порівняння Колір: Зелений / Матеріал: Пластик , Метал /
Fidget spinner Captain America
5
Fidget spinner Captain America 204 грн. Додати в порівняння Колір: Червоний , Синій / Матеріал: Метал /
Fidget spinner butterfly Black
Fidget spinner butterfly Black 159 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Матеріал: Метал /
Fidget spinner Hulk
5
Fidget spinner Hulk 204 грн. Додати в порівняння Колір: Зелений / Матеріал: Метал /

Спінери, що це і де купити?

Не так давно в Україні набула популярності нова захоплююча іграшка - hand spinner. Справжніми шанувальниками такої антистресової гри стали кінестетики, для яких уже стало звичкою вертіти що-небудь в своїх руках. Іграшка являє собою середнього розміру гаджет, який зібраний з декількох частинок: корпусу, заглушки і підшипників. Дана іграшка - непосида підходить для людей будь-якої вікової категорії. Як же вибрати собі відповідну іграшку і де купити спінер?

Інтернет - магазин СМА представляє хороший вибір спінерів, які вражають своїм різноманіттям: відмінності в матеріалі (з дерева, пластика, металу і багатьох інших), кольорі, розмірах і дизайні. Більш того, іграшку можна вибрати з різною швидкістю обертання (все буде залежати від матеріалу виготовлення і ваги). Найголовніше при виборі іграшки - то, щоб вона вам подобалася. При виборі правильного розміру, ви будете почувати себе комфортно. Адже є моделі спінерів великих розмірів, що підійде далеко не кожному, адже він буде зачіпати інші пальці і збивати ритм розкрутки. Також варто уважно поставитися до ваги вертушки. Адже від важких буде швидко втомлюватися рука, що також викликає дискомфорт. У нас ви можете купити спінери враховуючи безпосередньо ваші уподобання, за допомогою консультантів інтернет-магазину Сма як одинично, так і оптом.

Антистресова іграшка. Основне призначення і користь.

Спінер - це як антистресова вертушка, так і відмінний тренажер для підтримки тонусу кисті і пальців руки. Але і на цьому позитивні фактори не закінчуються. Під час контакту зі спінером безпосередньо для рук знижується рівень хвилювання і стресу, що позитивно впливає на концентрацію уваги і загальний емоційний стан. Спіннери ідеально підходять для тієї половини людей, які працюють в напруженій і монотонної сфері. Вертушка виконує функцію релаксації, скидаючи зайвий дискомфорт і напругу. Також спінер впливає на розвиток дрібної моторики рук, що позитивно впливає на роботу головного мозку, в цілому покращуючи увагу, пам'ять, інтелектуальні здібності. Ще однією перевагою такої іграшки буде те, що з її допомогою можна позбутися від небажаних звичок (гризти нігті, олівці і тому подібні).

Як же працює hand spinner?

Інструкція експлуатації спінера досить проста. Щоб запустити іграшку, необхідно лише затиснути її великим і вказівним пальцями, після чого будь-яким пальцем або ж іншою рукою почати крутити підшипник. Після сильної розкрутки потрібно повільними хвилястими рухами кисті лише підтримувати крутилку. Вже навчившись керувати спінером, можна виконувати багато інших різних трюків. Це захоплення буде цікавим не тільки для вас самих, а й для оточуючих.
Якщо ви все ж зважилися купити спінер, заходьте в каталог товарів на нашому сайті і вибирайте продукцію за доступною ціною і бажаної якості.