У планшетів Apple, як і у планшетів будь-яких інших фірм, є одне слабке місце - екран. В силу невмілих рук і гравітації, у падаючих на підлогу пристроїв дуже часто ламається дисплей. Вирішується проблема вийшовшого з ладу модуля, за допомогою його заміни. Купити сенсорне скло для iPad в Україні можна в інтернет-магазині СМА. Ми займаємося реалізацією оригінальних запчастин для ремонту техніки Apple.

Коли потрібно міняти сенсорне скло на ipad?

Розбите скло планшетного комп'ютера - це тільки частина проблеми, яку потрібно вирішити. Під шаром скла знаходиться ще один шар. Його призначення - взаємодія з фірмовим аксесуаром Apple - Pencil. Так як скло досить тендітна частина будь-якого мобільного девайса, а окрема заміна може привести до серйозних проблем, то ми радимо купити тачскрін для iPad в зборі з іншими елементами дисплея.

Більше ...

Ваш «яблучний» планшет потребує заміни якщо:

  • На ньому з'явилися відколи й тріщини
  • Деякі області перестали відповідати на дотик
  • Сенсор став «жити» своїм життям

Причини поломки сенсора на iPad

Порушення в роботі сенсора на iPad виникають з різних причин. Найбільш популярні з них:

  • Механічні пошкодження. Удар в результаті падіння пристрою або продавлювання екрану в наслідок необережного поводження з девайсом, відбувається регулярно. Причому поломка тачскріну може статися без видимих ​​зовнішніх дефектів екрану.
  • Проникнення вологи. Всім відомо, що вода добре проводить електрику. Проникнення її всередину планшета викликає локальні короткі замикання. У тому числі і в тачскріні. Що і призводить до поломки сенсорної панелі. Купивши тачскрін для iPad ви зможете вирішити проблему цього модуля. Але також важливо провести повну діагностику цього обладнання.
  • Неякісний ремонт інших модулів. Після заміни фізичної кнопки, мікросхеми або іншої, вийшовшої з ладу деталі, можуть постраждати шлейфи або контакти. Що призведе до порушення в роботі екрану. У цьому випадку, він швидше за все буде робочим. А виявити проблему зможуть в сертифікованому сервісному центрі.

Купити сенсор на iPad можна в компанії СМА. Ми працюємо як з юридичними, так і фізичними особами. Здійснюємо відправку запчастин для продукції Apple в усі області нашої країни. Гарантуємо оптові ціни навіть при покупці невеликої партії товару.