Топ 5 популярних бюджетних смартфонів 2017 року.

 Співвідношення ціна - якість

 Попит на мобільні телефони середнього цінового сегмента без сумнівів досить високий, але далеко не всі абоненти позитивно розташований до покупки такого ряду мобільних пристроїв. Але як не дивно на сьогоднішній день цілком можливо вибрати гідний смартфон китайських виробників, який своєю характеристикою ніяк не поступається іншим дорогим мобільним пристроям від відомих брендів.
телефон леново 

 Пропонуємо вашій увазі топ 5 самих популярних, доступних тонкому гаманцю смартфонів. Розглянемо моделі таких компаній як Xiaomi, Lenovo, Meizu, Leagoo і Huawei. Без сумнівів такі смартфони розроблені до дрібниць, але тільки за умови, що говоримо про топові телефони, в той час як економні відстають від китайських смартфонів за всіма характеристиками. Тому перед тим, як купувати перший дешевий телефон, який попадеться під руки, варто спочатку ознайомитися з усім списком топових смартфонів і вибрати найкращий.
Економний смартфон. Топ 5


Xiaomi Redmi Note Pro 3

 На думку професіоналів в мобільній сфері, це сама підходяща модель щодо відповідності ціни та якості на сучасному ринку взагалі, яка не має жодних недоліків. Ціновий сегмент середній, але за цю суму ви отримуєте чудовий гаджет, який вражає своєю продуктивністю, ємною батареєю, корпусом виконаним з металу. В наявності сканер відбитків пальців.

Xiaomi Redmi Note Pro 3 

 Єдиний недолік, який можна виявити під час експлуатації смартфона - це камера, яка погано функціонує під час зйомки при неякісному світлі. У всіх решта випадках - прекрасний мобільний пристрій, що радує своєю якістю, і звичайно ж ціна.

Lenovo Vibe P1

 При пошуку хорошого мобільного апарат з чималим екранои і досить містким акумулятором - Lenovo Vibe Р1 - то, що потрібно користувачеві.

Lenovo Vibe P1 

 Цей мобільний пристрій пристойно функціонує з однією або двома сім-картами і флешкою, телефону притаманний металевий корпус зі сканером відбитків пальців. Єдиним недопрацюванням, можна відзначити лише розмір і вагу самого телефону.

Meizu M3S

 Вибір саме такого смартфона не буде помилковий. Як і всі моделі цього виробника, телефон працює на основі процесора моделі MediaTek. Варто відзначити, що він негативно розташований до ігор, але мало використовує електропостачання, що дозволяє збільшити автономний режим, і в цілому виконує безперебійну роботу мобільного апарату.
 Meizu M3S

 Основні переваги прийнято вважати: якісна збірку смартфона, відмінний екран, досить багато місця пам'яті з можливим розширенням, дактилоскопічний сенсор і досить хороша камера. Недолік, з яким можна зіткнутися при використанні - слабка ігрова продуктивність.

Leagoo M5

 У разі, якщо ви маєте намір придбати телефон з китайського магазину, то ідеальним варіантом буде Leagoo M5. Це телефон за доступною ціною з 16\2 ГБ пам'яті з можливим розширенням, пристойний процесор, 5 дюймовий екран і хороша батарея. Корпус виконаний з металу, покритий зверху захисним склом Corning 4, яке рідко зустрічається навіть у дорогому престижному гаджеті.
 Leagoo M5
 На жаль, недоліком даного смартфона є відсутність підтримки мережі 4G. Але за таку ціну гаджета Leagoo M5, на мінус можна і закрити очі.

Huawei Y3 II.

 Один з варіантів бюджетника - Huawei Y3 II. Цей пристрій широко поширений в магазинах мобільного зв'язку за ціною від 60 доларів. Екран порівняно менший за попередні моделі смартфонів - 4,5 IPS 854х480.

Huawei Y3 II 

 Незважаючи на недосконале розширення, екран даної моделі досить хороший, пам'яті мало, але є можливість експлуатація додатковий флеш - карти пам'яті. А гарантована всім телефонам даного виробника надійність дає гарантію на довгострокову експлуатацію такого бюджетного - смартфона.
 Вам надано короткий опис самих топових бюджетних - смартфонів 2017років. Познайомитися ближче з товаром є можливість безпосередньо в салонах мобільного зв'язку. Дивіться, вибирайте, економте і насолоджуйтеся використанням сучасних гаджетів!

Автор: Тарас
0 коментарі