Відклеїлося захисне скло — що робити?

Сучасні телефони оснащені спеціальним захисним склом, щоб сенсор не пошкодився. Зайві подряпини на екрані погіршують зовнішній вигляд виробу. Але в житті бувають ситуації, при яких з телефонами відбуваються не приємні речі, вони падають, тріскаються і в гіршому випадку ламаються. Але найчастіше у них відклеюється, або відходить захист.

Наші професіонали, вирішили вам відкрити секрети швидкого відновлення захисту з різними способами. Ми готові з вами поділитися і підказати як виправити цю ситуацію і зберегти роботу вашим новим телефонами.

Що робити якщо захисне скло відклеюється по краях

Якщо захисне скло почало відклеюватися по кутах і краях, рекомендуємо виправити ситуацію, що склалася, не знімаючи захист, приклеїти назад. Адже не дарма розробники його встановили, як додатковий захисний пристрій. Покрокові дії:

  1. Підніміть край від екрану і капніть спеціальний гель Border Liquid (якщо немає гліцерин або рослинне масло).
  2. Потім акуратно, починаючи з середини придавіть і ведіть до країв. При цьому слід зганяти повітря рівномірно.

Увага: Чохли можуть зачіпати загартований захист і тим самим шкодити телефону попаданням пилу і бруду. Через це екран дряпається і ставє зовні старого виду. Тому, при виборі чохла до телефону, Перевірте кілька разів, чи підходить його розмір. Тоді скло завжди залишиться ціле і неушкоджене, навіть при легкому падінні.

що робити якщо захисне скло відклеюється по краях

Чому відстає захисне скло на телефоні

Для цього багато причин:

  1. Не акуратне поведення.
  2. Заводський брак.
  3. Погане намагнічування.
  4. Порушена захисна плівка.
  5. Пошкодження липкого шару.

Як зняти захисне скло з телефону

При падінні на тверді предмети смартфон може пошкодитися, але в першу чергу основний удар припадає на захисне скло. Рекомендуємо звернутися в хорошу майстерню, де досвідчені майстри швидко зроблять заміну захисного скла протягом 10 хвилин. Дана рекомендація підходить для дорогих телефонів, за умови того, що ви не знаєте як правильно поміняти захисне скло на телефоні.

Для початку, щоб зняти бронь, рекомендуємо приготувати необхідні предмети. Приготувавши:

  • Дві серветки бажано з мікро-фібри. Одну в розгорнутому вигляді постеліть на столі і покладіть зверху телефон. Інша чиста серветка в нагоді для протирання екрану телефону, після того, як ви знімите захисне скло.
  • Пластикові лопатки. Вони продаються в будь-якому спеціалізованому магазині. Завдяки їм ви зможете в майбутньому без пошкоджень знімати дисплеї і задні кришки телефонів.

Процес роботи правильного зняття захисного скла, починається з пошуку в куточках телефону на лицьовій стороні опуклих і роздутих місць. У знайдений зазор вставте лопатку і злегка натисніть. Не перестарайтеся, інакше пошкодите екран, на якому залишаться вм'ятини і видимі пошкодження. Після цього злегка просуньте лопатку не давлячи на скло у напрямку вниз. При цьому не давайте захисту знову з'єднатися з екраном. Скло вдало знято, тепер сміливо протирайте екран телефону.

чому відстає захисне скло на телефоні

Рекомендація

Якщо вам потрібно придбати гарне і міцне захисне скло на телефон будь-якого виду, рекомендуємо звертатися в інтернет–магазин СМА. Фахівці обов'язково підберуть найкращий варіант для вашого пристрою. Так само ви зможете проконсультуватися у професіоналів з будь-якого питання. Це набагато краще, ніж купувати захист з рук або у ремонтників перекупників в звичайних майстернях. Інтернет–магазин СМА завжди відповідає за якість пропонованого товару, який має особливу популярність. А головне, інтернет-магазин сма, дорожить своєю репутацією, від цього залежить його продуктивність і попит на товар.

Автор: Тарас
0 коментарі