Як дізнатися чи міняли екран на iphone?

За останній час продажу айфонів в Україні різко зросли. Кожен хоче мати гідний персональний пристрій з сучасними технологіями. При покупці iPhone важливо бути впевненим в оригінальності всіх його деталей. Одне з найбільш обговорюваних питань при покупці — як дізнатися, чи міняли екран на iphone? Зустрічається чимало несумлінних продавців, що видають дешеву підробку за справжній товар. Навіть, купуючи телефон в магазині, можна зіткнутися з заміною запчастин.

Як перевірити екран айфона

На щастя, існує кілька простих способів самостійної перевірки дисплея на справжність, в тому числі в домашніх умовах:

 1. Найпростіший спосіб — залиште на дисплеї якомога більше відбитків пальців. Підробка буде дуже чутлива до них, тоді як олеофобним покриття оригінального екрану надійно захистить його від дотиків, розчиняючи сліди від дотиків і забруднень.
 2. На дисплеї не повинно бути вад - потертостей, нерівностей, подряпин.
 3. Посвітити ліхтариком на екран і зверніть увагу на відображення світла в ньому. На неякісному дисплеї буде видно яскраво виражені смуги. На краях і кутах можуть бути помічені світлі або темні плями, що свідчать про те, що айфон побував у воді або в ньому встановлений низькопробний модуль.
 4. Підробку може видати тьмяний екран, погане перенесення кольорів. На фірмовому екземплярі білий, сірий і чорний кольори відтворюються максимально яскраво, без зайвих відтінків.
 5. Подивіться на темне зображення екрану під різними кутами. У копії спотворення кольорів буде максимальним.
 6. Проведіть звичайним фломастером лінію на лицьовій частині дисплея. На оригінальному екрані лінія поступово розчиниться і зникне, тоді як на підробці повністю залишиться.
 7. При огляді граней екрану ізоляційний матеріал не повинен виступати з-за рамок корпусу. Стик повинен бути непомітним на дотик, а перехід максимально плавним.

Ці нескладні способи дозволять Вам розібратися, як відрізнити оригінальний дисплей iphone від копії на більшості моделей:

Як запідозрити обман

Щоб не потрапити на прийом недобросовісних продавців, будьте гранично уважні ще на етапі покупки айфона. Будь-які підозри в неоригінальності екрану або його ремонті повинні Вас насторожити:

 • нерівності;
 • виступи;
 • плями;
 • подряпини.

Попередивши всілякі побоювання, Ви купите дійсно якісний iPhone. Якщо все ж виникнуть сумніви, тепер Ви точно знаєте, як перевірити екран айфона на оригінальність.

Автор: Тарас
0 коментарі