Як обрізати сім–карту?

Останнім часом на величезній чисельності сучасних гаджетів можливе застосування тільки мініатюрного варіанту звичайної сім–карти. Спочатку це пов'язано з численними спробами виробників в значній мірі заощадити сам простір усередині техніки. Що робити, якщо у власника є стара сім карта? Як компактно розмістити елемент в мобільному телефоні? Як правильно обрізати сім–карту? Як зробити і що при цьому рекомендується здійснити?

Як правильно обрізати сім–карту

Для зменшення розмірів планшетів і мобільних телефонів багато виробників техніки пропонують користуватися зменшеним варіантом сімки. Природно, в результаті цього, пристрій стає не тільки значно легше і тонше, але і відповідно, максимально дешевше.

Чи можна обрізати сімку самому? Насправді, самостійно або своїми руками можна обрізати будь–яку сім–карту, як під Лайф і Київстар, і під Водафон, а також МТС. Отже, як обрізати сімку вдома? В домашніх умовах насправді зробити це досить просто. Ніяких складних маніпуляцій при цьому не існує.

як обрізати сім–карту

Після придбання нового смартфону, можна виявити, що звичайна сімка просто не підходить в даній ситуації. Тому, щоб продовжувати і далі користуватися власною стандартною SIM–картою в результаті придбання нового апарату, її настійно рекомендується обрізати. Головний чіп при цьому залишиться на первісному місці. А ось зменшені будуть лише розміри елемента, виконаного із звичайного пластика.

Зробити Micro–сім із стандартного варіанту в домашній обстановці не так вже й складно. Необхідна наявність тільки гострих манікюрних ножничок, простого олівця, а також наждачного паперу і лінійки. Природно, не обійтися і без величезної кількості терпіння. 

як обрізати сім–карту під мікро сім

Стандартна сімка подається під виглядом пластикового прямокутника, який характеризується присутністю спеціального чіпа. Її розміри знаходяться в межах 25 на 15 мм. А от мініатюрний варіант володіє наступними габаритами – 15 на 12 мм. Здійснити обрізання до потрібного розміру можна за рахунок виконання наступних досить простих дій:

  1. Сімка укладається вгору чіпом. Присутній тут зрізаний куточок повинен розташовуватися з правого боку внизу.
  2. Розмітка контурів наступної карти. Від лівого краю рекомендується відступити приблизно 1,8 мм, А ось з верхньої частини – 1,4 мм. Безпосередньо навколо самого чіпа в подальшому необхідно накреслити звичайний прямокутник. Його розміри повинні бути в межах 15 на 12 мм.
  3. З використанням гострих ножничек вирізається заздалегідь накреслений прямокутник. Робити це варто з самого контуру.
  4. У отриманої заготовки додатково рекомендується обрізати і нижній кут, що знаходиться праворуч. Сам кут повинен бути тим, що і у стандартного варіанту карти. Від нижнього кута варто відступити вгору і вліво-приблизно 2 мм, Далі проводиться звичайна діагональ і просто зрізається сам кут.
  5. Залишається тільки перевірити створену подібним чином сімку. Для цього її необхідно помістити в спеціальний слот техніки. У ситуації, коли є незначні недоліки, позбутися від них можна за допомогою звичайного наждачного паперу.

Обрізка Micro SIM карти під Nano SIM аналогічна. Здійснити це можна роздрукувавши фото внизу у форматі 1:1 на акруші паперу розміром А4. За допомогою такого трафарету ви зможете обрізати вашу сімку до потрібного розміру.

як обрізати сім карту під нано

Таким чином ви зможете обрізати сімку для усіх моделей сучасних телефонів:

Автор: Тарас
0 коментарі