Як підключити смарт годинник до телефону?

Smart watch вже кілька років залишаються популярними серед самих різних цільових аудиторій. Молодь і дорослі, батьки і школярі — зустріти розумний годинник на руці можна у кожного. Іноді до Smart watch не додається інструкції, і не завжди зрозуміло, як розумні годинники підключаються до телефону. 

Навіщо їх підключати

Розумний годинник без підключення до телефону втрачає багато своїх функцій. Є моделі з сім-картою, які можна носити і без синхронізації з телефоном, але моделі незвичніше цього вимагають. При підключенні смарт годиника до телефону вам відкриється безліч нових функцій і можливостей, а саме:

 1. Ви зможете відстежувати місцезнаходження годиника. Це корисно, якщо ви втратили годинник або їх носить ваша дитина. Ця функція стане в нагоді і для турботи про літніх людей.
 2. Зі Smart watch можна буде відправляти екстрені сигнали на телефон. Дитина зможе покликати на допомогу, навіть якщо у нього немає доступу до телефону або він зовсім не носить його з собою. 
 3. Отримувати сигнал про те, що девайс зняли з руки.
 4. Отримувати повідомлення, повідомлення і дзвінки з телефону на годинник.
 5. Змінювати налаштування гучності телефону і створювати обмеження на дзвінки.

Смарт годинники, не пов'язані з телефоном не виконують частини своїх функцій, а тому не ефективні. Підключення девайса до смартфону займає пару хвилин, і якщо ви не знайшли інформацію в керівництві користувача і не знаєте, що робити, скористайтеся інструкцією нижче.

Загальна інформація про підключення. Як розумні годинники підключаються до телефону?

При покупці розумних годиників переконайтеся, що ваш телефон сумісний з годинником. Можливо, Smart watch можна підключити тільки до Android, а у вас Iphone. Щоб до нового годинника не довелося купувати інший телефон, проконсультуйтеся з фахівцем або уважно прочитайте керівництво користувача. Хоча багато сучасних моделей підключаються до обох ОС. 

Як підключити до андроїду

Різні годинники мають різні додатки по синхронізації з телефоном. Часто це Android Wear — базовий додаток, який підтримує переважна більшість годиників. Але можливо, що ваші Smart watch вимагають іншої програми. У будь-якому випадку дії практично однакові, так що лякатися не варто. Інструкція як розумні годинник підключаються до телефону наведена для Android Wear:

 1. Скачайте з Play Market додаток WearOS (раніше називалося Android Wear, ви можете знайти його і по старій назві).
 2. Дочекайтеся завантаження і установки програми, увімкніть додаток.
 3. Після запуску Натисніть "налаштувати", телефон виведе на екран назву годинника. Якщо цього не відбувається, спробуйте піднести годинник ближче до телефону, перевірте, чи включений bluetooth і wifi на телефоні і годиникові.
 4. Виберіть потрібний годинник. На годиннику і телефоні з'являться коди. Переконайтеся, що вони однакові і натисніть "Підключити".
 5. Дотримуйтесь подальших вказівок програми, вона допоможе провести настройку годин.

Якщо цей додаток ваші годинники не побачило, можливо їм потрібно інший додаток. Спробуйте ввести назву Вашого годинника в пошук Play Market і повторити схожі дії зі знайденим додатком.

Як підключити до айфону

Швидше за все, вашим Smart watch підійде додаток Samsung Galaxy Watch (стара назва Gear S). Ось як зв'язати смарт годинник з телефоном:

 1. Скачайте Samsung Galaxy Watch з AppStore.
 2. Дочекайтеся установки програми і включіть годинник. Увімкніть wifi і bluetooth на обох пристроях.
 3. На стартовому екрані програми натисніть кнопку "Старт" і дотримуйтесь вказівок програми.

 Якщо програма не бачить годинник, спробуйте знайти інше, вбивши в пошук AppStore назву свого годинника. Назву рекомендованого додатка часто можна знайти в керівництві користувача.

Як підключити кілька smartwatch до одного смартфону

Можна одночасно відстежувати кілька годиників або навіть додати на один смартфон всю сім'ю. Для підключення другого годиника на один смартфон Android в додатку WearOS знайдіть на головному екрані стрілку вниз. Після натискання відкриється вікно додавання нового годинника. Далі додаток підкаже що робити для синхронізації з другими годиниками.
Треті і всі наступні годиники підключаються так само, ліміту в WearOS немає. 

Якщо у вас інший додаток, спробуйте знайти аналогічний функціонал.
На айфоні все ще простіше: на головному екрані ви знайдете кнопку налаштувань, там можна додати другі годинник. 

Після первинної настройки годиника та синхронізації з телефоном можна почати налаштовувати Apple Pay або Samsung Pay, можна налаштувати під себе віджети і доступ до додатків, відключити і включити нагадування і повідомлення. Це електронний пристрій дуже пластичний і підлаштується під вас, якщо приділити йому трохи часу.

Автор: Тарас
0 коментарі