Як посилити якість сигналу бездротової мережі

     На сьогоднішній день, під час інноваційних технологій, більша частина абонентів віддали свій вибір використанню бездротової мережі Wi-Fi для завантаження і вивантаження даних. І дуже часто абоненти стикаються з такою проблемою, як низький сигнал мережі або ж взагалі його відсутність.

як збільшити дальність wi-fi мережі, підсилити прийом wi-fi, як збільшити радіус дії роутера

     Виправити таку неполадку можна декількома прийомами:

- вибираємо не перевантажений канал зв'язку і шаблон Wi-Fi. (Прийнято, що роутер функціонує на єдиному з 13 каналів, де у властивостях може бути обраний будь-який з них. У разі якщо на одному каналі функціонують два і більше роутерів, то відповідно зв'язок погіршиться в кілька разів. Фахівці в даній сфері радять скористатися утилітою WifiInfoView, де можна обчислити найближчі мережі, щоб вибрати для себе вільну. Що стосується шаблону Wi-Fi, то у налаштуваннях необхідно виставити останню норму роздачі інформації IEEE 802.11 n. Якщо ж у вас спрощені пристрої нового покоління, то в налаштуваннях є можливість вибору такого режиму роботи на постійній основі. У разі, якщо такий варіант відсутній, то рекомендується використовувати стандарт змішаної моделі «IEEE 802.11 bgn».

- правильно встановлюємо роутер. (Логічно, що чим ближче ви знаходитесь до роутера, тим сильніший буде сигнал. Тому постарайтеся розмістити його в тому місці, де вам необхідний інтернет. Щодо місця, то ідеальним варіантом була б найвища точка в приміщенні. Радять фахівці також розміщувати роутер подалі від стін, так як це заважає бажаній роботи пристрою).

як збільшити дальність wi-fi мережі, підсилити прийом wi-fi, як збільшити радіус дії роутера

- встановлюємо рівень передачі на максимум, перевіряючи антени роутера і адаптера. При появі збоїв в роботі бездротової мережі необхідно в налаштуваннях встановити потужність роздачі даних. Даний пункт, безсумнівно, зможе поліпшити сигнал. Закономірно, що чим вище виставлений рівень потужності, тим сильніший сигнал, відповідно збільшується швидкість завантаження або вивантаження. В залежності від виду роутера, даний пункт може бути представлений у відсотках, або ж просто написом «High» або «Максимальний».

     Не секрет, що чим більша відстань між вами і роутером, тим слабше буде подача сигналу. Тому постарайтеся розмістити його в тому місці, де вам необхідний інтернет. Щодо місця, то ідеальним варіантом була б найвища точка в приміщенні. Не радять фахівці встановлювати роутер поблизу стін, бо вони заважають роздачі сигналу. Справа також може бути і в антенах. Велика частина різновидів роутерів оснащена знімними антенами. Чим більша антена, тим більший радіус роботи мережі, і кращі передачі даних.

     Ще одним рішенням проблеми слабкого сигналу Wi-Fi – оновити прошивку, а саме встановити оновлену версію. Для цього необхідно знайти сайт бренду (обов'язковою умовою буде - офіційна сторінка) виробника вашого роутера, і звідти скачати потрібні оновлення. Після їх установки, потрібно знову зайти в налаштування і знову визначити для себе необхідні режими, так як вони були скинуті до заводських. Як правило, проблеми роботи попередньої версії прошивки вирішуються в наступному оновленні.

     У даній статті розглянуті найпоширеніші причини проблем зі швидкістю передачі даних по бездротовій мережі. Перевіривши перший пункт, переходите до другого. Коли знаєш причину поломки – легше виправити проблему і відновити звичну роботу вашого роутера.

     В нашому інтернет магазині ви можете купити роутер, який підійте саме для вас.

Автор:
0 коментарі