Як правильно вибрати захисне скло?

Ви дійсно досі користуєтеся смартфоном, не поклеївши на нього захисне скло? Тааак, вам, мабуть, ніяка небезпека не страшна ... Адже сьогодні смартфони коштують ох яких чималих грошей, а пошкодження екрану - це досить-таки серйозна і витратна проблема. Адже розбите скло ніяк не вплине на роботу, наприклад, сенсора, а ось розбиті дисплей запросто може забрати у вас можливість нормального користування телефоном взагалі.

Тому вам ну просто необхідно прочитати нашу статтю про те, як правильно вибрати захисне скло для мобільного телефону і захистити свій мобільний - швидко і недорого.

Напевно, кожен знає, як виглядає захисне скло, правда? А чи багато хто з вас в курсі, з чого воно зроблене? А тут все насправді непросто! Структура скла складається з 4 шарів: силіконова клейка основа, тонка клейка плівка, загартоване скло (буває різного складу і рівня міцності) і шар розсіювання світла (матовий і глянцевий). Останнє - покриття, що відштовхує жир.

На що потрібно обов'язково звернути увагу при покупці захисного скла?

• Товщина основного шару

• Базова міцність, зазначена в характеристиці складу скла

Базова міцність - 9Н. Так як сьогодні виробників ну дуже багато, то багато хто з них намагається позбутися від конкурентів, вказуючи міцність набагато вищу, ніж є насправді. Тому краще купувати скло найбільш наближене до базової міцності.

Чому не вище? Тому що золота середина завжди краще. Тому що: • По-перше, таке скло досить гнучке, щоб його можна було якісно наклеїти, а також гнучкість гарантує досить свободи деформації без руйнування.

• По-друге, воно не буде занадто тендітним, щоб по ньому поповзли тріщини від першого ж несильного удару.

• По-третє, скло з вищим показником міцності хоч і добре реагує на звичайні удари, але ось бічні може не витримати. А ось 9Н - перенесе без будь-яких наслідків.

Ну і звичайно ж, очевидним є той факт, що скло треба купувати саме на ту модель телефону, якою ви користуєтеся. Вам може здатися, що ваш дисплей дуже схожий на дисплей іншої моделі, а скло на неї - дешевше. Але роблячи такий вибір, ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер - телефон все одно не буде повністю захищений і деякі ділянки дисплея залишаться абсолютно беззбройними перед падіннями.

До речі, матове скло або глянцеве - це абсолютно не впливає на його характеристики. Тут вже виключно справа смаків. Пам'ятайте також, що всі характеристики скла повинні бути прописані на упаковці.

Завжди звертайте увагу на співвідношення ціни і якості. Не варто думати, що чим вища ціна - тим краще захисне скло. Дуже багато залежить від бренду, націнки, можливих додаткових аксесуарів і багатьох інших. Подумаємо хоча б про те, що для iPhone-ів і Samsung-ів скло набагато дорожче, ніж для інших виробників, хоча за характеристиками вони абсолютно не відрізняються.

Ну а під кінець трохи вас налякаємо - замовляючи незрозуміле дешеве скло на незрозумілих сайтах, ви можете зіткнутися з дуже поганою якістю. Так, поклеївши дешеве скло, ви будете помічати набагато більше відбитків і жирних пальців, ніж ви б помічали не будь скла взагалі, а якщо скло буде не загартованим - то постійно будуть залишатися дрібні подряпини; при найменшому ударі скло, можливо, трісне.

Саме тому ви завжди можете звернутися до нас - адже у нас досить-таки широкий вибір стекол різних характеристик, і ви зможете купити саме те захисне скло, яке вам до душі.

Автор: Володимир
0 коментарі