Як прибрати подряпини з екрану телефону

Для збереження смартфона в первозданному вигляді є безліч аксесуарів. Тут і чохли різної форми, і захисні плівки, і міцне скло. Однак всі ці засоби не завжди допомагають захистити сенсорний екран від подряпин. Навіть міцний екран gorilla glass може бути подряпаний. Як можна відновити гладку поверхню екрану самостійно без великих витрат?

Як прибрати подряпини з екрану телефону домашніми засобами

Зробити екран знову гладким можна самому в домашніх умовах. Для цього використовують наступні види підручних засобів, які є вдома у кожної господині:

  • Зубна паста. Візьміть трохи вати і нанесіть на неї трохи пасти. З її допомогою проводьте по місцю ушкодження по колу або рухами вперед–назад. Не треба сильно тиснути, є ризик зіпсувати матрицю. Полірування екрану зубною пастою ефективне при дрібних царапинках і невеликих шорсткостями.
  • Сода. Застосовується вона приблизно так само, як і попередній варіант, але з неї потрібно буде зробити кашку. Додаємо в соду кілька крапель води. Для полірування використовується не вата, а безворсистая ганчірочка. Цей засіб підходить для усунення більш глибоких ушкоджень зі скляного екрану.
  • Рослинне масло. Воно діє дещо інакше, ніж сода або паста з їх абразивними частинками. Використовується масло в маленькій кількості, щоб його надлишок не зміг потрапити всередину апарату і зіпсувати його начинку.

як відполірувати екран телефону зубною пастою

Зазначені вище способи застосовують для видалення подряпин зі скла смартфона, однак вони не завжди ефективні. У такому разі продовжуємо експериментувати.

Рятуємо екран за допомогою специфічних засобів

Як часто ви зустрічаємо способи застосування речей не за їх прямим призначенням? Так, для видалення жирного плями використовують сіль, а для допомоги обпаленому язику – цукор. Так і в справі з потертої поверхнею смартфона. Розглянемо найбільш незвичайні і дієві способи:

  • Дитяча присипка. Її можна придбати в будь–якому гіпермаркеті у розділі «Дитячі товари». Ціна на дитячий тальк невисока, але її ефект вище всяких очікувань. Весь секрет криється в структурі речовини – крупинки присипки досить жорсткі для обробки скла, але не настільки, щоб завдати екрану нові пошкодження.
  • Засоби для полірування автомобілів. Однозначно, цей спосіб найбільш ефективний. Необхідно нанести трохи рідини на губку і рівномірно нанести її на смартфон. Для видалення жирних слідів потрібні спеціальні автомобільні серветки.

як відполірувати екран телефону дитячою присипкою

Якщо навіть вищеописані варіанти не змогли вам допомогти позбавитися від проблеми своїми руками, то ви маєте справу з глибокими подряпинами, і врятувати екран може тільки механічний вплив.

Як відполірувати скло механічним способом

Якщо ви вже не знаєте, як прибрати подряпини з екрану телефону, то прийшов час важкої артилерії. До крайніх заходів порятунку екрану відносять наступні способи полірування:

  • Наждачка. Нею користуються лише в особливих випадках. Звичайно, на нових смартфонах даний спосіб не застосуємо, він завдасть більше шкоди, ніж користі. Однак якщо потрібно виправити екран старого телефону, щоб він отримав більш–менш привабливий вигляд, спосіб згодиться. Акуратно потріть скло в місці подряпини круговими рухами.
  • Шліфування дрилем. Для даного методу потрібні необхідні насадки для полірування. Вони багаторазово посилюють ефект, отриманий від хімічного чищення екрану.
Автор: Тарас
0 коментарі