Як виглядає майбутнє смартфонів Samsung?

Можна з упевненістю сказати, що Samsung пропонує дійсно надійні флагмани. Однак не можна не звернути увагу на те, що відбувається на тлі компанії. Останнім часом у корейців виникла велика плутанина, яка пов'язана з скандалом про хабарництво і режисерськими змінами на верхівці компанії. Через поступову реструктуризацію Samsung вирішила відкрити спеціалізований центр розробки штучного інтелекту. На даний момент інженери будуть думати про те, як розробляти технології, які об'єднують всі апаратні засоби і сервіси Samsung.

Samsung більш цікавиться розвитком штучного інтелекту, причому не тільки своїм асистентом Bixby, який вже використовується на корейських пристроях. Компанія побачила потенціал в даному сегменті ринку, а якщо він є і його правильно використовувати, це приносить великі гроші. Ні для кого не секрет, що Apple, Google, LG та інші компанії вкладають значні кошти в штучний інтелект, який все більше покриває смартфони.

Багатьом можуть не подобається Bixby, Siri, Google Assistant і інші рішення, але про Samsung одне можна сказати напевно - виробник дійсно хоче заснувати смартфони зі штучним інтелектом. Від цього рішення він немає наміру відступати.

Раніше корейці також представили AI UX. Це абсолютно нове рішення, яке, швидше за все, надійде на смартфони Galaxy S9 і Galaxy S9 +. На даний момент неясно, як саме буде працювати цей інтерфейс, але аналітики тут вказують на використання Samsung технологій навчання машин і поліпшення системи розпізнавання осіб.

Потрібно визнати, що ці проекти виглядають дуже амбітними, і, ймовірно, про них стане відомо в найближчі тижні і місяці.

Автор: Тарас
0 коментарі