Як зняти захисне скло з телефону?

Захисне скло використовується власниками смартфонів, щоб уберегти екран від подряпин. Така броня здатна захистити саму тендітну частину пристрою від пошкоджень. Додаткове скло допомагає при натисканні на екран або падінні смартфона з невеликої висоти. Але, що робити, якщо воно тріснуло? Доведеться поміняти. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зняти захисне скло з телефону.

Види захисних стекол

Існує велика розмаїтість захисних стекол, кожне з яких володіє не тільки різною конструкцією, але і складністю демонтажу:

 • 2.5 D скло. Підходить для закруглених екранів. Складність полягає в створенні щілини для робочого інструменту. Такі стекла щільно прилягають до дисплея.
 • На весь екран. Встановлюються на всю передню частину смартфона, а не тільки на його дисплей. Можуть мати отвори для камери і датчиків. Зазвичай, з відшаровуванням проблем не виникає.

Потрібно чи ні додаткове скло вирішувати власнику смартфонів. Назвати такий захист панацеєю від усіх бід не можна. Але потрібно розуміти, що якщо ви будите носити смартфон в кишені з ключами, то завдяки захисному склу вбережете його від подряпин.

Інструменти для зняття захисного скла

Загартоване скло можна встановити на екран і задню панель смартфона, не зіпсувавши вигляд пристрою. Чого не можна сказати про чохли і бампери. Саме тому власники флагманських смартфонів, в тому числі і iPhone, щоб не ховати дизайн, воліють використовувати скло. У нашому інтернет-магазині представлені такі аксесуари для всіх популярних моделей. Якщо прийшла пора оновити захист, то вам буде потрібно кілька інструментів.

Для проведення такої роботи можна скористатися тим, що завжди є під рукою в будь-якому будинку:

 • Серветки (краще купити спеціальні для оптики).
 • Пластикові лопатки (можна замінити пластиковою карткою або медіатором для гітари).

Сьогодні не складе великих труднощів придбати спеціальний набір для роботи з мобільною електронікою. Радимо це зробити. Вдома завжди потрібно мати ремонтний набір, який допоможе вирішити проблеми не тільки смартфонів, але і іншої електроніки.

Як зняти захисне скло з телефону?

 1. Насамперед, покладіть смартфон на м'яку поверхню. В її якості можна скористатися серветкою.
 2. Тепер візьміть спеціальну пластикову лопатку або альтернативу цьому інструменту, і поддініміть захисне скло в куточку екрану. Місце виберіть таке, де найбільшим чином захисне скло відстає від краю екрану.
 3. Якщо у вас є спеціальна присоска, яку фахівці використовують при заміні екрану, приєднайте її до скла. З її допомогою можна допомогти відокремити скло від екрану.
 4. Важливо, щоб використовуваний інструмент не подряпав екран під склом. Тому ножем або скальпелем користуватися не можна.
 5. Коли скло відшарувалося, між ним і екраном підкладіть іншу пластикову лопатку. Намагайтеся робити все акуратно. Так, щоб не допустити утворення на екрані подряпин.
 6. Так як захисне скло кріпиться до дисплея за рахунок електростатичного намагнічування, складнощів з його відшаруванням немає. Коли більша частина екрану покрита такою бронею, можуть бути невеликі проблеми. В іншому, все піде «як по маслу». Але форсувати події не варто. Акуратність – це головне, чого необхідно дотримуватися при такій роботі.
 7. При введенні пластикового інструменту під захисне скло — просувайтеся акуратно. Важливо не допустити сильного перегину захисту. Якщо воно зламається, то важко буде відклеїти залишки броні. Цілу частину скла, якщо вона не сильно покрита подряпинами, можна використовувати повторно.
 8. Спочатку лопаткою рухаються по всьому периметру екрану, відклеюючи скло від найскладніших місць. Коли ця операція буде проведена успішно, покриття самостійно відокремиться від екрану. Тепер потрібно очистити екран від можливих забруднень за допомогою серветки. Приступайте до установки нового захисного скла. Головне, щоб обраний аксесуар підходив для вашої моделі смартфона.

як зняти захисне скло з телефону

чи можна зняти захисне скло з екрану смартфона

З цієї статті зрозуміло, що зняти захисне скло з екрану смартфона можна і в домашніх умовах. Головне робити все акуратно. Іноді тріснуте покриття відходить самостійно, що полегшує процес його демонтажу.

Автор: Тарас
0 коментарі