Захисне скло Samsung Galaxy A60 (2019) A6060

Сортування:
Захисне скло Full Screen Full Glue 2.5D for Samsung A6060 Galaxy A60 (2019) Black тех. пакет
Захисне скло Full Screen Full Glue 2.5D for Samsung A6060 Ga ... 130 грн. Додати в порівняння Вид: 2.5D / Колір: Чорний / Виробник: Full Screen Glass
Захисне скло 5D for Samsung A606 Galaxy A60 (0.33mm) Black тех. пакет
Захисне скло 5D for Samsung A606 Galaxy A60 (0.33mm) Black т ... 176 грн. Додати в порівняння Вид: 5D / Колір: Чорний /
Захисне скло 21D for Samsung A606 Galaxy A60 (2019) (0.1mm) Black тех. пакет
Захисне скло 21D for Samsung A606 Galaxy A60 (2019) (0.1mm) ... 210 грн. Додати в порівняння Вид: 21D / Колір: Чорний /

Смартфон постійно в роботі, ми користуємося гаджетами вже в звичному форматі. Щоб не пошкоджувати його, максимально продовжити термін служби, необхідно подбати про свій постійний супутник і купити захисне скло на Самсунг А60. Це гарантія того, що дисплей може зберігатися тривалий період часу в цілості й схоронності, аж до декількох років, якщо забезпечити правильну експлуатацію. Захисне скло samsung A60 2019 створює максимальний комфорт, Ви зможете користуватися своїм мобільним пристроєм так само легко, як і без захисного елемента, забезпечуючи для себе зручність у всіх відносинах.

Більше ...

Переваги та особливості захисного скла samsung A60 2019

Аксесуар в повній мірі здатний покрити всю поверхню дисплея від можливих зовнішніх впливів. Щоб максимальний захист забезпечувався, розробники спеціально використовують унікальну запатентовану технологію Full Glue, завдяки якій, гарантується міцна і надійна фіксація елемента на поверхні. З якої ще причини варто купити захисне скло на Самсунг А60, що дозволить максимально забезпечувати гарантію використання виробу? Це наявність олеофобного покриття, завдяки якому можна з легкістю позбутися слідів від пальців, а також інших забруднень, які накопичуються в процесі експлуатації на поверхні.

До основних переваг виробу можна віднести наступне:

  1. Виріб виконаний в повній відповідності з формою, а також розмірами лицьової поверхні панелі, повністю покриває її, що виключить утворення деформацій, дасть можливість виключити непокриті зони.
  2. На себе вироби приймає удар в разі падіння плазом, завдяки чому знижується ймовірність утворення на поверхні тріщин, відколів, деформацій та інших пошкоджень.
  3. Захисне скло повністю прозоре, в результаті його нанесення не буде погіршуватися колірна палітра, а також чіткість зображення на екрані. Ви зможете бачити все в тих же кольорах, що і раніше, користуючись гаджетом в звичному форматі.
  4. Скло неймовірно тонке, при це, не знижуються ні в якій мірі різні кути огляду, а також чутливість сенсорної сітки. Це дозволяє максимально комфортно використовувати гаджет, немає проблемних зон з натисканням, забезпечується гранично проста експлуатація.
  5. Грані самого скла додатково заокруглені, це дозволяє домогтися ще більш кращого тактильного відчуття, створити максимально практичні умови для подальшого використання пристрою.

Обов'язково придбайте собі даний елемент, створіть найкращі умови для експлуатації улюбленого гаджета, забезпечуючи раціональне і комфортне використання.