Захисне скло Xiaomi Redmi 7A

Сортування:

Найпоширенішим пошкодженням у сучасних смартфонів є розбитий екран. Щоб подбати про його збереження, необхідно купити захисне скло на ксіомі редмі 7а. Чим раніше це зробити, тим довше Ваш гаджет буде в стані нового.

Купити захисне скло на ксіомі редмі 7а

Екран будь-якого смартфона без додаткового захисту найбільш вразливий до всіляких подряпин, ударів і звичайних забруднень. Тому, щоб уникнути всіляких дефектів на дисплеї, фахівці рекомендують користуватися захисним склом. Цей необхідний аксесуар закриває весь екран, а завдяки липкому шару тримається міцно і надійно.

Ультратонкий матеріал практично не відчувається на екрані, дуже міцно кріпиться, не залишає навіть найменшого зазору. Кольорова окантовка гармонійно підкреслює контури екрану, повністю копіюючи передню панель смартфона. Безумовно, навіть самий міцний матеріал при бажанні можна розбити. Але загартоване скло прийме весь удар на себе, зберігши екран смартфона в цілості й схоронності.

Більше ...

Захисне скло не залишить пошкоджень шансу

Існує думка, що використання скла призведе до погіршення роботи сенсора. Однак практика показує, що воно навпаки покращує роботу сенсора за рахунок олеофобного покриття, по якому пальці ковзають набагато краще, ніж без нього. Крім того, захисне скло xiaomi redmi 7a має ряд переваг:

  1. За рахунок закруглених країв гаджет візуально здається більш об'ємним.
  2. Захисне 3d/4d протиударне скло відрізняється підвищеною міцністю, не дарма його називають бронею для екрану.
  3. Легкість монтажу дозволяє швидко його наклеїти за рахунок нанесеного на тильну сторону клейового шару. Крім того, поклейка не забирає багато часу.
  4. Олеофобное покриття відштовхує бруд, вологу, не залишає відбитків пальців.

Незважаючи на те, що майже всі скляні вироби асоціюються з чимось негнучким, тут справа виглядає зовсім інакше. Скло досить гнучке, абсолютно не впливає на передачу кольору і повністю непомітно з боку. Воно не матове, а повністю прозоре, тому забезпечує чітке зображення. З огляду на те, що заміна екрану в сервісному центрі обійдеться значно дорожче, ніж покупка цього необхідного аксесуара, краще все ж не економити на дрібницях, а купити захисне скло на ксіомі редмі 7а.

Відгуки на цей товар можна прочитати на спеціалізованих форумах, на сайті магазина, що займається реалізацією аксесуарів для девайсів. Всі вони говорять на користь того, що ціна виробу повністю себе виправдовує. Захистіть екран свого гаджета, купіть захисне скло в Україні в нашому магазині за доступною ціною.