Падіння смартфона або випадковий удар можуть привести до пошкодження екрана. Вже через пару місяців користування апаратом на скляній поверхні з'являються подряпини і мікротріщини, які погіршують прозорість. Застосування неякісної клейової основи тягне за собою розшарування по краях. Ось самий первинний перелік причин пошкодження екранів, хоча можуть бути і інші.

Для того щоб уникнути подібних неприємностей ми рекомендуємо відразу після придбання нового смартфона купити захисне скло на смартфон Мейзу. Це допоможе створити надійний захист на весь екран і вберегти його від будь-яких пошкоджень.

Більше ...

Переваги установки захисного скла

Тільки в інтернет-магазині сма ви зможете купити захисне скло для телефону meizu за найвигіднішою ціною в Україні. Про найкращому співвідношенні ціни і якості стекол говорять відгуки наших покупців, які ви зможете побачити на сайті. Наше скло відрізняється:

  • підвищеною міцністю, яка перевищує цю характеристику власного скла смартфона;
  • олеофобною здатністю, що захищає поверхню від вологи, жирних плям і інших забруднень;
  • ідеальною прозорістю, що не змінює кольорові зображення на екрані;
  • дуже простою установкою на телефон.

Ви завжди зможете купити захисне скло на смартфон Мейзу в нашому магазині і встановити його замість тріснутого. У разі удару або механічного впливу це скло трісне, але врятує від пошкоджень екран телефону, і такий ремонт обійдеться вам на порядок дешевше, ніж ремонт самого телефону.

Нове покоління стекол для смартфонів Meizu

Сьогодні наш інтернет-магазин може запропонувати вам купити захисне скло для телефону meizu нових 3D і 4D моделей. На відміну від звичайних, вони покривають всю лицьову поверхню, а варіант 4D додатково має по краях заокруглення, відповідні формі телефону. В результаті встановлений ​​захист утворює з телефоном єдине ціле і абсолютно не помітний.

Загартоване скло забезпечить збереження вашого апарату і зменшить витрати в разі пошкоджень. Телефонуйте і замовляйте, ми пропонуємо найкращі ціни на захисні покриття для смартфонів.