UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Камери для мобільних телефонів

Якщо ще з десяток років назад камера для телефона була не більше ніж приємним додатком, який дозволяв закарбовувати пам'ятні моменти життя, то тепер це неодмінний атрибут повсякденності. За допомогою камери ми спілкуємось з рідними, ведемо соціальні мережі, ділимось емоціями, тож стає дуже прикро, коли вона виходить з ладу. 

Дізнатись, скільки коштує та замовити модуль для знімання до саме вашої моделі телефона, а також аксесуари для повноцінних камер, ви можете в каталозі інтернет-магазина CMA. Зручно, недорого, с доставкою по всій Україні – саме тому нас вже обрали тисячі покупців. 

Чому камера смартфона не працює

Причини того, що модуль камери не працює, можуть мати різне походження. Діляться вони на програмні та апаратні.

До апаратних можуть належати:

 • вихід з ладу конектора модуля;
 • проблема зі шлейфом деталі;
 • плата не видає потрібну напругу;
 • механічні пошкодження модуля камери.

Ті, що пов'язані з конекторами, зазвичай вирішуються доволі легко, а ось розбита камера буде потребувати заміни, а також спеціалізованих інструментів для ремонту електроніки для роботи, тож у 100% випадках доведеться звернутися до майстра. 

Щодо програмних помилок, то їх може бути безліч: камера вмикається через раз, фотографії не зберігаються, утворюються графічні артефакти на зображенні тощо. Спричинено це може бути помилками у програмному забезпеченні, несправністю карти пам'яті, вірусами та іншими причинами. Тож перед тим, як купувати нову камеру для свого гаджета, слід впевнитись, що проблема полягає не у програмній помилці.

Які бувають камери для мобільних телефонів

З десяток років тому в мобільні телефони встановлювались доволі примітивні камери з невеликою роздільною здатністю в 0.1, 0.3, 1.3, 2.0 мегапікселів. Та сьогодні це дуже технологічні багатокомпонентні цифрові модулі, які можуть знімати неймовірної якості фотографії та відео. Сучасні камери відрізняються за:

 • Кількістю мегапікселів.

Мегапіксель – це мільйон пікселів, тобто точок, з яких складається фото. Чим більше мегапікселів має модуль камери, тим більшої роздільної здатності вийде фото при ідеальних умовах знімання.

 • Якістю сенсорів.

Чорно-білий сенсор та сенсор аналізу глибини дозволяє об’єктиву більш чітко передавати тони фотографії, а отже і краще знімати при поганому освітленні.

 •  Шириною об'єктива. 

Від ширини об'єктива залежить, як багато простору охоплює камера при зніманні. Ширококутний об'єктив дозволяє робити більш вдалі фото панорами, або ж просто великої компанії.

 • Кількістю камер.

Сучасні телефони зроблені таким чином, що за фотографування та фільмування відповідає умовно не одна камера на 48 мегапікселів, а, наприклад, дві по 12 і одна на 24 мегапікселі. Ця технологія дозволяє робити прекрасні фото шляхом визначення об'єкта у просторі, при цьому тримаючи вартість смартфона на прийнятному рівні.

 • Якістю оптичної стабілізації.

Стабілізація відповідає за відсутність тремтіння камери, що дуже важливо при фотографуванні, і ще більше – при фільмуванні. Гарна оптична стабілізація встановлюється лише в апаратах, що мають значну ціну – у смартфонах флагманах та субфлагманах.

 • Рівнем зуму.

Оптичний зум допомагає збільшити зображення під час фільмування без втрати якості.

 • Додатковими функціями.

Сюди належать різноманітні фічі по типу нічного режиму, створення ефекту Боке та ін. 

Кількість камер, мегапікселів та додаткових фіч далеко не завжди є вирішальними щодо якості знімання. Багато в цьому плані залежить від того, як смартфон обробляє зображення в режимі реального часу. За це відповідає потужність гаджета, а також відповідне програмне забезпечення виробника.

Де в Україні купити камеру для телефона за доступною ціною

Дізнатись, скільки коштують та замовити недорого модулі камер для смартфонів ви можете в каталогах інтернет-магазина CMA. У нас ви знайдете все, починаючи від запчастин до класичних кнопкових телефонів, закінчуючи аксесуарами для сучасної техніки Apple за доступною вартістю. Доставка здійснюється по всій Україні, а посилки відправляються швидко, тож ви можете бути впевнені у своєчасному отриманні товару. 

 

Ціни на Камери

  Ціна:
Камера для телефону Samsung X630 Original 100% (p.n.GH59-02975A) 144 грн
Камера для телефону Sony Ericsson K700 Original 100% 271 грн
Камера основна Lenovo A319/A390/A368/A376/A356/A65/A500/A390T/A60 на шлейфі Оригінал Б/У 199 грн
Камера для телефону Sagem my401x основна Оригінал Б/У 116 грн

 

⭐ Що таке камери для мобільних телефонів?


Камери для мобільних телефонів – це компоненти, які дозволяють зробити фотографії або записати відео на мобільних пристроях.

⏩ Де використовуються камери для мобільних телефонів?


Камери для мобільних телефонів використовуються у смартфонах, кнопкових телефонах та інших мобільних пристроях, де вони дозволяють користувачеві зафіксувати моменти життя.

✅ Як вибрати правильну камеру для мого мобільного телефону?


Для вибору правильної камери для мобільного телефону потрібно враховувати модель пристрою, потреби користувача як знімки та відео, а також додаткові функції, такі як стабілізація зображення або оптичний зум. Рекомендується звертатися до виробника пристрою або консультанта, щоб вибрати правильну камеру для мобільного телефону.

 

Вгору