Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Тачскріни для планшетів (сенсорні панелі)

Не працює сенсор для планшета? Причин для цього може бути безліч. Найкраще відразу замінити його на новий при появі перших збої в роботі.

Що таке сенсор для планшета?

У планшетному комп'ютері це одна з найважливіших частин, від якої безпосередньо залежить зручність і практичність. Сенсорний екран ще називають тачскріном. На тривалість експлуатаційного терміну даного елемента безпосередньо впливає ряд параметрів:

  • Те, наскільки акуратно ви використовуєте свій гаджет, чи не кидаєте ви його, чи носите в спеціальному чохлі для планшета, чи немає механічних пошкоджень.
  • Якість. Багато хто помилково вважає, що чим відоміший бренд, тим якісніше у нього продукція. Насправді ситуація іншим чином: сьогодні можна придбати сенсори для китайських планшетів, які за якістю і характеристикам будуть перевершувати показники продуктів розкручених компаній.
  • Технології, що використовуються. Цей критерій має найважливіше значення, тому розглянемо окремо застосовувані сьогодні технології.

Найбільшою популярністю користується наступна методика виробництва сенсорних екранів різноманітних гаджетів:

Резистентні тачскріни. Принцип їх функціонування досить простий: при торканні відбувається невелика поверхнева деформація механічного типу. Сам екран в цьому випадку складається з гнучкої пластикової мембрани і надійної панелі, виконаної зі скла. Між складовими розташовуються спеціалізовані мікроізолятори. В результаті при натисканні спостерігається замикання мембрани. Потім утворене замикання реєструється і обладнання визначає координати точки впливу.

Де купити тачскрін для планшета?

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент сенсорів різних виробників, різноманітних цінових категорій. Однак дійсно надійних і довговічних варіантів не так вже й багато.

Компанія «СМА» пропонує купити тачскрін для китайського планшета на максимально вигідних умовах. Пропоновані товари характеризуються високим рівнем якості, який підтверджений необхідними документами відповідності, сертифікатами. Прилади відповідають вимогам чинних міжнародних стандартів та вимог.

Хочете купити тачскрін для планшета з відмінними експлуатаційними характеристиками? Тоді ви звернулися за адресою. «СМА» - це найширший вибір, високий рівень сервісу, простота оформлення замовлення, перевірена якість і найпривабливіші ціни.

Виникли питання? Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці допоможуть правильно зробити вибір, з огляду на особливості саме вашої техніки.

Доставка по Україні: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Нікополь, Ужгород та інші міста України.

Вгору