UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Динаміки для телефону

Динаміки телефона – це дуже важливі компоненти виводу звукової інформації. І, зважаючи на їх відносно невисоку ціну, користуватись гаджетом з виходами звуку, що не працюють, просто недоцільно. Дізнатись, скільки коштують та купити дані деталі ви можете в інтернет-магазині СМА. В наших каталогах за розумну вартість ви замовите безліч компонентів для ремонту електроніки, аксесуари для Apple та Android девайсів, мобільні телефони, планшети та багато іншого. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни. 

Основні типи динаміків на телефон

Коли ви приходите додому після важкого дня, кладете свій девайс на спеціальну підставку та вмикаєте улюблену музику або відео, то звук лунає із зовнішнього динаміка, так званого бузера. Коли ж ви балакаєте через телефон, то голос співрозмовника доноситься з розмовного репродуктора, тобто спікера. Плутати їх дуже не радимо, адже, хоч вони обидва звуться динаміками, в плані функціонала для телефона зазвичай все ж таки розрізняються, хоча в сучасних гаджетах і починають встановлювати універсальні репродуктори.

Чи різняться модулі динаміків у різних смартфонах? Так, і дуже сильно. Вони можуть мати різну потужність, якість компонентів, технологію збірки, а також, актуально для зовнішніх репродукторів, підтримувати стерео, Dolby Atmos тощо. В залежності від всього цього буде різнитись гучність звуку та дзвінка, його якість, та надійність елементів самого репродуктора.

Ознаки несправності динаміка в телефоні

Динамік явно не в порядку, якщо при його експлуатації виникають такі явища:

 • звук періодично пропадає або йде уривками;
 • під час відтворення музики або дзвінка чутно сторонні шуми;
 • виникає спотворення звуку, особливо що стосується високих та низьких частот;
 • динамік рипить при високій та максимальній гучності;
 • гучність змінюється довільно, без маніпуляцій власника.

Дуже багато людей довго не помічають, що динамік виходить з ладу, бо спілкуються за допомогою гарнітури та не переглядають відеоролики на великій гучності, тож така поломка може застати їх зненацька. 

Чому динамік гаджета вийшов з ладу

Причин того, що динамік, як розмовний, так і бузер, перестав працювати, доволі багато і вони можуть бути як об'єктивні, так і статись самі по собі.

 1. Механічні пошкодження.

Тут все як завжди. Будь-які удари шкодять телефону. Пошкодження можуть дати про себе знати не відразу, а мати накопичувальний характер, тому не слід вважати, що якщо після падіння с гаджетом все добре, то ніяких наслідків воно не несе.

 1. Потрапляння сміття в мембрану.

Спотворення звуку може бути наслідком потрапляння до динаміка бруду, пилу та піску. Згодом це спричинить і повну його поломку.

 1. Часте прослуховування музики на максимальній гучності.

Особливо це стосується перепрошитих телефонів, в яких програмно збільшили максимальну гучність звуку. Використання динаміка таким чином неминуче призведе до його виходу з ладу.

 1. Коротке замикання плати.

Тут вже заміною динаміка не обійтись і потрібні послуги досвідченого електромеханіка. 

 1. Потрапляння води до динаміка.

Також призводить до короткого замикання або окислення контактів.

Тенденція сьогодні доволі проста: у недорогих девайсах встановлюються простіші динаміки, а у тих, що мають більшу вартість – якісніші та технологічніші. Чи потрібні вони всім і кожному, зважаючи, що більшість контенту ми споживаємо в навушниках – питання особисте.

Де в Україні є можливість недорого купити динамік для телефона

Інтернет-магазин СМА пропонує ознайомитись з нашим каталогом товарів та замовити:

 • класичні та нові моделі смартфонів;
 • планшети;
 • акумулятори для різноманітної техніки;
 • чохли, тримачі, стилуси для смартфонів;
 • вебкамери;
 • акустичні системи;
 • клавіатури та миші;
 • карти пам’яті; 
 • фітнес браслети; 
 • запчастини та робочі елементи для різних моделей мобільних телефонів та багато іншого.

Дізнатись, скільки коштує товар, що вас цікавить, можна, скориставшись нашим зручним сайтом. Гарантуємо, що ціни на абсолютно всі товари вас дуже приємно здивують, як і швидкість доставки по Україні. Гарних покупок!

Вгору