UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дисплеї (екрани) для телефонів Samsung

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Дисплейні модулі для мобільних телефонів samsung

Мобільні телефони і смартфони південнокорейської компанії Самсунг повсякденно використовують сотні тисяч жителів України. Цей виробник постійно випускає на ринок нові моделі, але ніколи не забуває про існуючих користувачів, телефони яких повинні обслуговуватися з мінімальною затримкою. Ми пропонуємо купити оригінальний дисплей для телефону Самсунг будь-якого року випуску за мінімальною ціною. Поставка екранних модулів від виробника дозволяє нашій компанії підтримувати їх вартість на прийнятному рівні. Ми реалізуємо їх в Україні великим і дрібним оптом, але можливий продаж окремих моделей дисплеїв в роздріб.

На мобільні телефони і смартфони Самсунг встановлений термін служби 3 роки. При дотриманні гарантійних умов сервісне обслуговування девайсів і заміна будь-яких деталей здійснюються безкоштовно. Якщо причиною несправності стало потрапляння вологи, падіння, удар або ремонт поза сертифікованим сервісним центром, то власник повинен сплатити ремонт і вартість запчастин самостійно. Також за рахунок власника виконуються роботи після закінчення гарантійного терміну. Саме для виконання платних ремонтів ми пропонуємо підприємцям і сервісним центрам купити екран для телефону Самсунг, так як для гарантійних телефонів їх поставляє виробник.

Купівля дисплея для телефону Самсунг в cma

Дисплейний модуль для мобільного телефону Samsung розробляється під кожну модель. Тому при замовленні просимо вас вказувати не тільки каталожний номер дисплея, але і найменування мобільного телефону або смартфона, для якого він купується. У більшості випадків це допоможе уникнути помилки. Ми реалізуємо оригінальні дисплейні модулі до мобільних пристроїв Самсунг за мінімальними цінами в Україні. Трохи нижче вартість у реплік цих деталей від NoName виробників з Китаю, але їх якість істотно поступається оригінальним.

Щоб купити дисплей для телефону Самсунг, оформите заявку на сайті сма або зв'яжіться з нашим менеджером. Купуючи в нашій компанії дисплейний модуль Samsung, користувач отримує оригінальну деталь. При цьому процес заміни потребує мінімальних зусиль, так як всі габаритні і приєднувальні розміри точно витримані, що складно гарантувати при використанні аналогів. Але найголовніше, що яскравість, передача кольору і розширення екрана збережуться без змін.

Вгору