Оформляючи Замовлення на Сайті cma.ua Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку зазначених їм даних, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних. Дане положення діє без обмеження терміну дії.

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через коршик магазину, при оформленні замовлення за телефоном, вказаним на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення облікового запису). Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через коршик магазину або при реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2. Для оформлення замовлення через коршик інтернет магазину cma.ua Користувач повинен:
- уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності (далі Політика)
- у формі оформлення замовлення Користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім'я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару)
- висловити свою повну згоду з цією політикою Користувач може шляхом здійснення замовлення.
1.3 Щоб зареєструватися в на сайті інтернет-магазину cma.ua Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватися».
1.4. Користувач не має права використовувати інтернет-магазин cma.ua, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з умовами даної Політики конфіденційності.
1.5 Оформлюючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині cma.ua і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної Політики конфіденційності. Користувач надає право адміністрації інтернет-магазину cma.ua отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати свої персональні дані на умовах даної Політики конфіденційності.
1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональним та іншими даними користувача. Інтернет-магазин cma.ua не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.
Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх особистих даних Ви можете скориставшись функцією «Вхід» і зайшовши в розділ «Профіль».

2. Які персональні дані ми збираємо

2.1 Ми збираємо персональні дані, а саме: ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки.
2.2 Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Інтернет-магазин cma.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.
3.2 Інтернет-магазин cma.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

4. Зміна користувачем персональної інформації

4.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частина, скориставшись функцією «Вхід» і зайшовши в розділ «Профіль».

5. Захист інформації, що збирається

5.1 Ми приймаємо всі необхідні і достатні організаційні та технічні заходи і заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. 

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин cma.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

7.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в Службу підтримки користувачів інтернет-магазину cma.ua на електронну адресу вказану на сайті, або за адресою 79060, м.Львів, вул. Наукова, 7а, оф 126.