UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Антени для мобільних телефонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Дуже часто сучасні виробники гаджетів у гонитві за потужним начинням, великою кількістю камер та технологічними тачскірнами, забувають про основне призначення мобільних телефонів, а саме – якісний стільниковий зв'язок. Зрештою виявляється, що старенькі недорогі девайси набагато краще приймають сигнал, ніж деякі нові смартфони, які мають величезну ціну. 

Дізнатись, скільки коштують та замовити антени для різних моделей телефонів, а також інші товари, серед яких дисплеї для планшетів та смартфонів, клавіатури та тачскріни, динаміки тощо з доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині СМА. В наших каталогах ви знайдете все що вам потрібно, а вартість товарів дуже приємно здивує.

Як працює антенний модуль

Очевидно, що модуль антени потрібен для приймання сигналу. Але слід прояснити, з чого він складається, адже це набагато складніша технологія, ніж аналогічна у телевізорі чи радіо. 

Блок приймання сигналу майже в кожному телефоні складається з наступних фракцій:

 • первинна сотова антена (відповідає за приймання та передачу сигналу);
 • вторинна (тільки за приймання);
 • GPS (прийманн);
 • Wi-Fi (інтернет-сигнал);
 • NFC (для оплати в терміналі).

В залежності від потреби, вмикається то один, то інший модуль антени.

Які бувають антени на телефон

Варіантів антен для телефона насправді доволі багато, хоч і працюють вони по майже ідентичному принципу. В більшості ж модулі різняться тим, які частоти підтримують. Чим діапазон цих частот ширший, тим, відповідно, краще буде прийматись сигнал. Більшість сучасних гаджетів функціонують при наступних стандартах зв'язку:

 • GSM (2G);
 • UMTS (3G);
 • LTE (4G);
 • 5G NR.

Кожен з цих стандартів має декілька каналів, що працюють на різному діапазоні частот. Їх кількість може бути різною у різних країнах, збільшуватись або зменшуватись (деякі оператори починають відключати мережу GSM та UMTS). 

Також ви напевно помітили, що раніше антени на телефонах виносили назовні. І це мало сенс, адже такого типу модулі можуть дозволити собі мати більш ефективну для роботи конструкцію, приймаючи сигнал рівномірно з усіх сторін. Але такі телефони були занадто габаритні, тож довго це продовжуватись не могло.

Сьогодні у сучасних гаджетах антени виконуються у вигляді друкованих плат. Це компактніше, дешевше, але щодо якості приймання зв'язку може бути дещо гірше, бо модуль зазвичай бачить сигнал лише з одного боку, тож, якщо покриття мобільного оператора погане, то підключення до мережі може бути нестабільним.

Як вибирати антену для телефона

Якщо ви плануєте купити антену для свого гаджета, орієнтуйтесь на її приналежність до моделі, а також клас. Під класом мається на увазі якість модуля, який залежить від типу його виробництва:

 • Original 100% – стокова запчастина до мобільного телефона з заводу виробника;
 • Original TW – антени, виготовлені з оригінальних запчастин по технології виробника, але на сторонніх заводах (актуально для більшості знятих з виробництва девайсів);
 • High Copy – зазвичай використовуються ті самі матеріали та технологія збірки, але вже без контролю виробника;
 • ААА клас – копія, яка, скоріш за все, виконана з більш недорогих матеріалів, але й кінцеву ціну має нижчу. 

Звичайно, краще купити оригінальну запчастину або люксову копію нормальної вартості, адже якість приймання сигналу це чи не найважливіше у мобільному телефоні. 

Дізнатись, скільки коштує та замовити антену для мобільного апарата ви можете в інтернет-магазині СМА. У наших каталогах ви знайдете безліч комплектуючих до електроніки: тачскріни для планшетів, клавіатури для стільникових телефонів, аксесуари для гаджетів, велику кількість периферії. Доставка здійснюється по всій Україні в короткі терміни, тож ви можете бути впевнені, що отримаєте свою покупку вчасно.

Вгору