UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Wi–Fi Роутери та маршрутизатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Маршрутизатор, або роутер — це пристрій, який дозволяє здійснювати вихід в інтернет одночасно з кількох комп'ютерів. Він створює свою, ізольовану від провайдерської, комп'ютерну мережу. Так, власник роутера отримує можливість самостійно налаштувати пристрої своєї мережі. Різноманітні якісні аксесуари для ноутбуків та ПК можна недорого купити в інтернет-магазині CMA. Дізнатися ціни на асортимент ви зможете у каталозі. Замовити товар можливо з доставкою по Україні. Крім того, аксесуари можна забрати самостійно у Львові.

Класифікація маршрутизаторів в залежності від способу підключення до мережі

Головною функцією роутера є здійснення маршрутизації трафіку між різними елементами мережі. Підключення до мережі може здійснюватися дротовим або бездротовим методом. Це стосується і розподілу мережі по інших пристроях, тобто через кабель або технологію Wi-Fi. Розглянемо цю класифікацію докладніше:

 1. Дротові маршрутизатори. Вони окремо підводяться до кожного гаджету. Це оптимальне рішення для мережі, де знаходиться від 2 до 8 комп'ютерів або ноутбуків, місце розташування яких залишається постійним. Дротове підключення дозволяє легко налаштувати доступ так, щоб з одного пристрою можна було отримати дані іншого.
 2. Бездротові маршрутизатори. Основний плюс таких роутерів полягає в здатності передавати пакети даних як за допомогою дротів, так і без них. Після налаштування роутера для роботи з вай фай мережею різні гаджети можуть бути об'єднані в спільну мережу з доступом до «Всесвітньої павутини». До таких пристроїв належать смартфони, планшети, стаціонарні ПК, ноутбуки, нетбуки, телевізори з функцією Smart TV, принтери.

Якщо вам потрібні якісні роутери, акумулятори для Wi-Fi роутерів та інші аксесуари, звертайтеся в компанію CMA. На нашому сайті можна замовити надійну мобільну та комп'ютерну техніку.

Критерії вибору роутера

Уникнути помилок у виборі дозволить комплексний підхід. При підборі відповідного маршрутизатора слід враховувати такі важливі фактори:

 1. Функціональні можливості. Не на всіх моделях роутерів є клавіші правильного перезавантаження, вихід USB, одночасно шість роз'ємів для підключення ПК. До того ж маршрутизатори відрізняються потужністю передачі сигналу, кількістю антен, IPTV. Найбільш популярними є моделі, здатні підтримувати сучасні Wi-Fi-технології. Потужні пристрої без проблем витримують серйозне навантаження. Рекомендується вибирати роутери із функцією перезавантаження. Цікаво, що різниця в ціні моделей з функцією перезавантаження і без неї незначна.
 2. USB. Цей порт значно розширює можливості бездротового роутера. Без проблем можна підключити зовнішній жорсткий диск, флеш-накопичувач, принтер, адаптер Bluetooth. Можна придбати моделі, які випускаються з портом USB.
 3. IPTV. Не у всіх сучасних маршрутизаторах є вихід до цифрового телебачення. Але за бажанням можна знайти пристрій, здатний передавати IPTV-сигнал.
 4. Вартість. Покупці найчастіше приділяють першорядну увагу саме ціні. Те, скільки коштує пристрій, залежить насамперед від якості елементної бази. На формування ціни впливає також функціонал та зовнішні особливості пристрою. Рекомендується вибирати вдосконалену елементну базу.

На окрему увагу заслуговують такі деталі, як наявність зовнішніх антен. Вони допомагають посилювати передачу сигналу. Слід розуміти, що підсилювачі та антени Wi-Fi впливають на швидкість інтернет-з'єднання, а не на радіус дії. Швидкість може залежати від того, скільки пристроїв підключено до роутера одночасно, якою є потужність маршрутизатора, чи є додаткові перешкоди. Між маршрутизатором та кінцевими споживачами має бути якнайменше фізичних перешкод.

Звертайте увагу також на бренд. У різних виробників є вдалі моделі. Якщо вам важлива безперебійна робота в інтернеті, не варто економити та купувати вироби від сумнівних виробників.

Правила налаштування роутера

Щоб налаштувати маршрутизатор:

 1. Підключіть живлення та включіть сам маршрутизатор.
 2. Приєднайте інтернет-кабель.
 3. Якщо використовуєте дротовий зв'язок, підключіть персональний комп'ютер до роутера за допомогою патч-корду.
 4. Відкрийте панель адміністратора в браузері.
 5. Введіть налаштування вашого провайдера для підключення до інтернету.
 6. Налаштуйте Вай-Фай мережу.
 7. Закрийте доступ до мережі та пристрою за допомогою паролів.
 8. Підключіть до Wi-Fi смартфон та інші пристрої.

Це лише загальні правила налаштування роутерів. Окремі моделі та цілі серії пристроїв деяких виробників можуть вимагати іншого алгоритму дій. У такому разі уважно читайте інструкцію до техніки.

Де в Україні купити маршрутизатор

Wi-Fi роутери та маршрутизатори в Україні можна недорого купити в інтернет-магазині CMA. Компанія спеціалізується на продажу та ремонту мобільної техніки, аксесуарів до них, акустичних систем, вебкамер та інших товарів. Всю продукцію ми поставляємо напряму із заводу в Китаї. Наші фахівці дуже ретельно підходять до перевірки якості та питання вибору техніки. Ми однаково лояльно відносимось до роздрібних та оптових покупців. Крім того, у нас діє гнучка система знижок.

Скільки коштує той чи інший виріб, можна дізнатися у каталозі на сайті магазину. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника.

Якщо пристрій не працює або не відповідає очікуваній якості, ми завжди швидко та легко повертаємо товар.

Ціни на маршрутизатори (Wi-Fi роутери)

Ціна:
Wi-Fi адаптер USB Mercusys MW150US Black 274 грн
Wi-Fi адаптер USB 5370 Black 353 грн
Маршрутизатор Mercusys MW301R 300Mbps White 399 грн
Маршрутизатор Netis WF2419E 300Mbps IPTV Wireless N Router 415 грн

⭐ Що таке маршрутизатор і навіщо він потрібний?


Маршрутизатор створює Wi-Fi мережу та забезпечує доступ до інтернету для всіх пристроїв у будинку. Він потрібний для бездротового зв'язку.

⏩ Як вибрати відповідний маршрутизатор для дому?


Вибір маршрутизатора залежить від площі покриття та кількості підключених пристроїв. Ми пропонуємо різні моделі.

✅ Як настроїти Wi-Fi мережу за допомогою маршрутизатора?


Ми надаємо інструкції з налаштування Wi-Fi мережі разом із маршрутизатором.

Вгору