Маршрутизатори

Сортування:

Купити маршрутизатор 

     Маршрутизатор або роутер - пристрій, який використовують для передачі сигналу з мережі на інші пристрої ( комп'ютер, ноутбук, смартфон).

     При виборі роутера потрібно уважно читати технічні характеристики  для сумісності з мережею вашого провайдера. Тип підключення до інтернету - це параметр, який залежить від провайдера, що поставляє послуги інтернет.

     Для підключення можуть використовувати один із типів: 

  • стандартний кабель для мережі; 
  • цифрова абонентська лінія , доступ до інтернету відбувається через мобільну мережу;
  • оптичні мережі. Зазвичай провайдер надає власне обладнання і проводить його налаштування

     Найважливіший показник у роботі Wi-Fi роутера - це швидкість передачі даних. Він може коливатись від 1 Мб/с до 300 Мб/с і більше. Виробники вказують максимальну теоретичну швидкість, на реальних умовах швидкість може відрізнятись, у зв'язку з перепонами на шляху сигналу. 

     Роутери мають різну кількість портів для підключення. Оптимальний варіант для домашнього використання - 4 порта. Більша кількість перевантажує роутер. 

     Деякі роутери обладнані USB - роз’ємами. Наявність додаткових портів додає функціональності маршрутизатору: 

  • підключення зовнішнього диску і організація доступу до нього через мережу;
  • підключення принтера та доступ до нього по локальній мережі; 
  • можливість підключення LTE-модема (якщо роутер підтримує) для доступу в інтернет через мережу мобільних операторів

     В інтернет магазині Світ Мобільних Аксесуарів представлено асортимент роутерів за доступними цінами. Найпопулярніші виробники Wi -Fi роутерів: TP-Link, Netis, Asus та інші. Купити роутер, орієнтуючись на відомого виробника - правильне рішення, оскільки можна точно визначити рекомендації по сумісності. 

     Замовити роутер в інтернет магазині СМА дуже просто, достатньо натиснути в каталозі “Купити в 1 клік” або написати в онлайн чат. Вам зателефонує менеджер для уточнення деталей доставки та оплати замовлення