UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Радіоприймачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Не дивлячись на те, що портативні колонки сьогодні майже витіснили старі-добрі радіопрогравачі, списувати їх с рахунків ще дуже зарано і багато туристів, риболовів та мисливців з нами погодяться. Дізнатись, скільки коштує це диво техніки та купити його за гарною ціною ви можете в інтернет-магазині СМА. У наших каталогах ви знайдете перевірені товари від кращих виробників та зможете замовити їх доставку по всій Україні.

Навіщо потрібен радіоприймач

Портативний радіоприймач дає надійний зв’язок зі світом. Навіть у далекому степу чи глибокому лісі ви зможете зловити сигнал та послухати новини, прогноз погоди, або просто музику чи якісь передачі. Стільниковий зв'язок погано ловить вже за містом, а щодо 3G чи 4G інтернету не йде навіть мови, тому радіо – чи не єдиний мультимедійний пристрій, який ніколи не зрадить. 

Так, звичайно, можна завантажити собі багато фільмів та музики на ноутбук чи телефон та запастися повербанками, але це дуже клопітливо, а також потребує дійсно великої кількості зовнішніх акумуляторів. Беручи ж з собою радіо ви отримуєте різноманітний і, що дуже важливо, живий контент, який скрасить навколишню тишу. Працює цей апарат від звичайних батарейок або акумулятора, заряду яких вистачить на багато діб.

Так, дійсно, радіо є на багатьох смартфонах та простих мобільних телефонах, але для його роботи необхідні навушники, які будуть виступати в ролі антени. Якість сигналу при цьому залишає бажати кращого і не йде ні в яке порівняння з навіть недорогою моделлю повноцінного FM приймача радіо. 

Як вибрати ФМ радіоприймач 

Обираючи приймач радіо, звертайте увагу на наступні його параметри:

  • Чутливість.

Чим менше – тим краще. Оптимальне значення складає десь 1—3 мкВ. Для приймачів, що працюють на ультракоротких хвилях, цей показник складає 0.1—10 мкВ. Чим чутливість краща, тим чіткіше пристрій може вирізняти сигнал з потоку. 

  • Селективність.

Це те, як пристрій реалізує свою чутливість і відділяє одні сигнали від інших, не накладаючи їх один на одного, навіть якщо вони знаходяться максимально поряд.

  • Динамічний діапазон.

Діапазон рівнів сигналу, які може сприймати пристрій на хвилях AM, FM, TV, SW1, SW2. Чим кращий апарат, тим ширший набір частот, але, скоріш за все, тим більша буде його ціна.

  • Номінальна потужність та діапазон звуку.

Потрібно звертати увагу, якщо ви шукаєте апарат, який дає гучний та якісний звук. Але це позначиться на його вартості, а також споживанні енергії.

Також слід звертати увагу на якість корпусу, адже радіо частіше всього використовується в нестандартних умовах, тож непогано, якщо ФМ приймач буде виготовлений з якісних міцних матеріалів.

Де в Україні недорого купити радіоприймач

Дізнатись, скільки коштують та замовити приймачі радіо та іншу аудіотехніку ви можете в каталогах інтернет-магазина СМА. Вартість товарів доступна, а доставка по Україні здійснюється своєчасно.

Будемо раді відповісти на всі питання, що у вас існують!

Вгору