UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Портативні акумулятори PowerBank

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сьогодні повербанки стали неодмінним аксесуаром, без якого не можна уявити повсякденне життя. Дізнатись, скільки коштують зовнішні акумулятори, а також різноманітна портативна техніка, яка може використовуватись разом з ними, ви можете в інтернет-магазині СМА. Величезний вибір повербанків різної місткості та потужності по гарній ціні, що є в наших каталогах, неодмінно закриють всі ваші потреби. Доставка здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни.

Що таке повербанк (Power Bank)

Повербанк – це портативний зарядний пристрій, який може накопичувати енергію при заряджанні та віддавати її різноманітним гаджетам. Типовий апарат складається з корпусу, в який вшиті акумулятори різної місткості та контролер зарядки, задля підбору напруги та контролю процесу заряджання девайса. Частіше всього як накопичувачі тут виступають літій-іонні батареї, хоча в деяких компактних пристроях використовуються їх літій-полімерні аналоги.

З якими пристроями працює повербанк

Сучасні повербанки можуть працювати з цілою низкою різноманітних девайсів, зокрема:

  • мобільними телефонами та смартфонами;
  • bluetooth гарнітурою;
  • планшетами;
  • ноутбуками;
  • портативними ігровими консолями;
  • фітнес-браслетами;
  • смартгодинниками;
  • рідерами;
  • ліхтарями;
  • моноподами-стабілізаторами;
  • геймпадами;
  • побутовими аксессуарами, як то електричними зубними щітками, масажерами тощо.

Щоб зрозуміти, чи може той чи інший повербанк заряджати певний девайс, необхідно порівняти їх вихідну силу струму, тож не завжди ви зможете підзарядити потужний ноутбук. Але про ці моменти ми поговоримо трохи згодом.

Навіщо купувати портативні зарядні пристрої (Power Bank) 

Гостра потреба в повербанках з'явилася тоді, коли перші смартфони почали витісняти з ринку класичні мобільні телефони. Тоді як кнопкові апарати могли працювати без підзарядки по декілька днів, сучасні девайси рідко дотягували до вечора. Тож потреба в додаткових акумуляторах встала дуже гостро.

Сьогодні за допомогою лише одного Power Bank ви можете:

  • забезпечити себе електроенергією в поїздках та просто протягом довгого дня;
  • зручно заряджати всі свої гаджети, якщо вам бракує розеток;
  • убезпечити себе від вимкнення світла;
  • використовувати портативні девайси, якщо в них сіла батарея, але поставити їх на зарядку наразі немає змоги.

Однак слід пам'ятати, що звичайний недорогий повербанк також треба заряджати і цей процес доволі тривалий. Повний цикл його зарядки може складати добу і навіть більше, тож не треба чекати, коли місткість Power Bank впаде до нуля.

Як вибрати повербанк: основні функції

Обрати Power Bank насправді далеко не так просто, як це може здатися на перший погляд. Навіть досвідчені користувачі електроніки губляться у деяких його характеристиках, тож розберемо це питання якнайдетальніше. 

Номінальна й реальна місткість

Місткість повербанка є основною характеристикою, від якої залежить вартість пристрою. Найпоширеніші моделі мають максимальний запас енергії:

  • 5.000 мАг;
  • 10.000 мАг;
  • 20.000 мАг;
  • 30.000 мАг і більше.

Здавалось би, чого коштує розрахувати кількість можливих циклів заряду девайса – просто поділи цю цифру на місткість свого гаджета і буде тобі відповідь! Але насправді все не так просто.

Суть у тому, що більшість повербанків на ринку просто не відповідають заявленій виробником місткості. Як показує практика, банка на 10.000 мАг добре якщо має 9.000 мАг. Маркетинг як він є.

Далі, слід розуміти, що підзарядка гаджета – процес дуже специфічний і залежить від багатьох факторів, таких як вихідна потужність зовнішнього акумулятора, якість кабелю, справність гнізда зарядки девайса тощо. Навіть при ідеальних умовах втрата енергії неминуча і може складати від 10% до 30% і навіть більше. Додайте сюди те, що акумулятори Power Bank, як і всі інші батареї, з плином часу втрачають свою максимальну місткість, і отримаєте цифру, яка буде дуже далека від тої, яку вказав виробник.

Коротко кажучи, при номінальній місткості банки в 10.000 мАг, реальна буде складати десь 6000—7000 мАп. Цього достатньо, щоб пару разів підзарядити смартфон, але не три, як ви могли спочатку порахувати.

Сила струму

Наступною характеристикою повербанка є сила струму. Вона складає від 1.0 до 3.0А і більше. На цей важливий момент слід звернути увагу, якщо ви не хочете завчасно попрощатись зі своєю технікою.

Недорогі автономні повербанки зазвичай мають два входи на 1.0А та 2.0А відповідно. В таких портах ви не спалите свій гаджет. А ось на більш потужних зовнішніх акумуляторах можуть встановлюватись роз'єми 3.0А, 3.1А і навіть більше. Вони призначені для швидкої зарядки девайсів, а також живлення великих потужних батарей. Для їх використання потрібні відповідні кабелі. Якщо ви таким чином захочете підзарядити свій смартфон, що не має функції Fast Charge, то ціною такої помилки, скоріш за все, буде перегоріла материнська плата.

Входи та виходи

Продовжуючи попередню тему, слід впевнитись, що в повербанку є всі необхідні вам виходи, які видають потрібну напругу. Майте на увазі, що загальна потужність при заряджанні буде розподілятись між усіма виходами, тобто, якщо ви одночасно заряджаєте два гаджети банкою на 10В, то кожен порт буде отримувати по 5В. Загалом мінімальна кількість портів повинна складати хоча б дві штуки, щоб зручно заряджати смартфон і, наприклад, смартгодинник.

Індикатори

Індикатори дуже важливі для розуміння залишку місткості повербанка. Деякі банки невисокої вартості взагалі їх не мають, але ми б все ж радили, щоб вони були хоча б у примітивному вигляді. Загалом індикатори виготовляють у вигляді діодних лампочок, або ж докладного дисплея з інформацією про рівень заряду, напругу, часу до повної зарядки гаджета тощо.

Матеріал, розміри та вага

Корпуси повербанків виготовляють із різноманітних композицій матеріалів: металу, пластику, гуми, силікону тощо. Звичайно, металеві гаджети покриті захисним шаром силікону, що амортизує удар, кращі, але натомість вони мають вищу вартість та можуть бути в півтора-два рази важчі, а це дуже важливо, бо сам по собі повебанк не найлегша штука у вашій кишені і вага деяких моделей може перевищувати 300 грамів і навіть доходити до кілограма! Звичайно, на вагу безпосередньо впливає місткість девайса. Банки на 10.000 мАп можна спокійно носити з собою в куртці, тоді як для потужних накопичувачів на 50.000 мАп вже потрібна сумка.

Також рекомендуємо носити зовнішній акумулятор у захисному чохлі для повербанка. Ціна останнього невисока, а оскільки батареї ну дуже не люблять коли їх стукають, то таке придбання можна назвати обов'язковим. До того ж більшість чохлів можна використовувати разом з будь-якими банками, тож можна купити один футляр на багато років.

Де в Україні замовити повербанк 

Дізнатись, скільки коштує та замовити дійсно якісний повербанк ви можете в інтернет-магазині СМА. Пропонуємо вам широкий каталог компактних зарядних пристроїв та великих портативних автономних електростанцій на будь-який смак і гаманець. Доставка по Україні дуже швидка, тож ви отримаєте свою покупку, в деяких випадках, вже на наступний день. Наші оператори завжди раді відповісти на запитання, що вас цікавлять. 

Вгору