UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Клавіатури для мобільних телефонів

Щоб телефоном було можливо повноцінно користуватись, в нього повинна бути повністю справна клавіатура. Замовити цю деталь для вашого гаджета можна в інтернет-магазині СМА за вигідною ціною. Дізнайтесь, скільки коштує клавіатура, а також інші товари, серед яких аксесуари для iPad, зарядні пристрої для телефонів та планшетів, комплектуючі для ноутбуків і не тільки в наших зручних каталогах. Гарантуємо швидку доставку по Україні зручним для вас способом.

Які бувають типи клавіатур для мобільних телефонів

Зазвичай, кожен телефон має свою пропрієтарну клавіатуру. Це обумовлено передусім габаритами гаджета, адже всі вони різні та встановити блок клавіш, який призначений для іншого девайса, просто не вийде. 

Вже давно в мобільних телефонах використовують мембранний тип клавіатури. За принципом роботи різні блоки клавіш один від одного не відрізняються, але їх можна поділити на види за будовою.

 • Класичні.

Мають звичайний набір кнопок, який складає цифри від нуля до дев’яти, «зірочку», «решітку» та декілька функціональних клавіш плюс джойстик. 

 • Класичні с додатковими кнопками.

Принцип той самий, але в таких клавіатурах є додаткові функціональні клавіші, наприклад, для керування музикою, камерою, швидкого доступу в інтернет, які знаходяться в нестандартних місцях – біля дисплея телефону, на бокових гранях тощо. Поширені такі варіанти в іміджевих гаджетах у формфакторі слайдерів та розкривачок, або девайсах-трансформерах. 

 • Qwerty клавіатура.

Стандартна, хоч і дещо обрізана розкладка великої qwerty клавіатури. Такий блок клавіш встановлювався та встановлюється на КПК і комунікаторах. Яскравими прикладами подібних девайсів були телефони від Nokia N серії, апарати компанії BlackBerry та інших електронних гігантів. 

 • Клавіатура для смартфонів.

Блоки клавіш для смартфонів були актуальні декілька років назад і є актуальними зараз для недорогих апаратів. Клавіатура тут складається лише з пари механічних кнопок. Зазвичай це кнопки «назад», «меню» та «додому». 

Вартість клавіатур для телефонів сьогодні доволі незначна, тож не слід вагатись, якщо ваш чи ваших родичів кнопковий девайс потребує ремонту.

Як вибрати клавіатуру для телефону

Щоб замовити клавіатуру для потрібного вам телефону за розумну вартість, відкрийте наш каталог та знайдіть відповідний розділ. На сайті СМА представлені модулі клавіш для цілої низки девайсів таких компаній:

 • HTC;
 • LG;
 • Samsung;
 • Siemens;
 • Sony;
 • Motorola;
 • Nokia;
 • Alcatel та ін.

Якість всіх товарів ретельно перевірена особисто СМА, а ціни в нас доступні, адже на деякі моделі клавіатур вони нижчі, ніж ви заплатите за доставку!

Чому ще слід купувати клавіатуру в інтернет-магазині СМА 

Дізнатись, скільки коштує та замовити необхідний вам блок клавіш гуртом та у роздріб ви можете на сайті СМА. Ми маємо один з найбільших в Україні асортиментів товарів: аксесуари для Apple Watch та іншої «яблучної» техніки, деталі для нових і класичних телефонів, зарядні пристрої та кабелі та багато чого іншого можна купити в нас недорого і зручно. Будемо раді відповісти на всі наявні у вас питання!

Вгору