Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Клавіатури для мобільних телефонів

Клавіатура мобільного телефону — одна з найважливіших частин пристрою. Варто лише одній кнопці перестати працювати, власник вже не зможе повноцінно користуватися своїм улюбленим гаджетом. Неприємності з цією деталлю телефону трапляються різні: потрапляння вологи або пилу, механічні пошкодження або природний знос.

На щастя, клавіатура телефону з кнопками підлягає заміні. В інтернет-магазині СМА представлений великий вибір відповідних запчастин для різних моделей телефону.

Як вибрати клавіатуру для телефону

Власнику кнопкового телефону, який бажає замінити клавіатуру, потрібно відшукати інформацію про свій пристрій. В першу чергу необхідно з'ясувати модель мобільного і серію. Вони вказуються в техпаспорті телефону і на коробці від нього. Завдяки цим даним в магазині консультанти підберуть клавіатуру спеціально для даної моделі. Використання частин від інших телефонів може привести до збоїв в роботі пристрою. Підключати до апарату для надійної роботи варто лише оригінал.

На які телефони продаються кнопкові клавіатури:

  • Nokia;
  • Samsung;
  • Sony Ericsson;
  • HTC;
  • Motorola;
  • FLY.

Де купити клавіатуру для стільникового

Придбати будь-яку запчастину для пристрою можна в будь-який час в нашому магазині. Онлайн-консультанти готові допомогти з вибором потрібних деталей.

Скільки коштує така деталь залежить від моделі телефону і дати його випуску. Клавіатуру для старих моделей відшукати часом досить нелегко. Уточнюйте про постачання необхідної клавіатури.

Співвідношення ціни та якості — наша прерогатива. Доставка товару по Україні здійснюється протягом 3-х робочих днів. Перед відправкою наші співробітники ретельно оглядають товар на наявність пошкоджень.

Як замінити клавіатуру мобільного телефону

Поміняти клавіатуру на девайсі можна як самостійно, так і у професіоналів. Перший варіант підходить лише тим, хто розбирається в пристрої телефону і вміє працювати з залізом. Під час пайки необхідно накрити всі пластикові деталі металевої фольгою, щоб не пошкодити їх. У разі, якщо вам не знайома схема підключення клавіатури мобільного телефону, варто передати телефон у сервісний центр, де за допомогою спеціальної техніки майстри проведуть швидку заміну.

Вгору