Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Акумулятори і батареї для відеокамер

Будь-яка фото- та відеотехніка працює від електроенергії. Для комфортної роботи таких пристроїв вони забезпечуються батареєю. Акумулятори діляться на три категорії:

  • Стандартні.
  • Батарейний блок.
  • Спеціалізовані.

У нашому інтернет-магазині можна купити батареї для відеокамери всіх трьох типів.

Як вибрати батарею для відеокамери

Вибір такого аксесуара залежить від конструкції камери. Якщо виробник використовує фірмовий комплект елементів живлення, то тут нічого не поробиш, доведеться купувати аналогічну модель. Пропонуємо купити акумуляторні батареї для відеокамери всіх популярних брендів. У наявності є посилені моделі, що володіють великою ємністю.

Стандартні акумулятори для фото- та відеотехніки виробляються в трьох форматах:

  1. АА. Найпоширеніші акумулятори. Вони мають форму «пальчикових» батарей. В одній камері можуть використовуватися від 2 до 6 таких батарейок.
  2. ААА. Має компактні розміри. Такі батарейки називають мізинчикові. Їх потужність менше, ніж в акумуляторів АА. Часто використовуються в аматорських моделях відеокамер.
  3. D. Акумуляторні батарейки великого розміру. Завдяки збільшеній місткості все частіше використовуються сучасними виробниками в своїй техніці.

Сьогодні виробники намагаються відійти від акумуляторних батарей і використовувати в своїй техніці спеціальні блоки. З одного боку, це дозволяє збільшити ємність акумулятора. Але з іншого, при покупці таких блоків можуть бути проблеми. Особливо часто ними страждають власники не дуже популярних моделей відеокамер. Знайти для них підходящу батарею дуже складно.

Як купити акумуляторні батареї для відеокамери

При покупці акумулятора для відеокамери важливо орієнтуватися на модель свого пристрою. Сьогодні є можливість придбати оригінальний акумулятор того ж виробника, що і сам пристрій, де він буде використовуватися. Але батареї виробництва Sony, Canon, Panasonic і інших брендів коштують дорожче, ніж неоригінальні акумулятори для відеокамери.

Ми реалізуємо батареї для фототехніки популярних в Україні брендів. Якщо ваша камера не заряджається, то пора придбати для неї нову батарею. Кращі моделі представлені в асортименті нашого магазину. Щоб правильно вибрати відповідну батарею — ознайомтеся з інструкцією виробника. У ній обов'язково будуть представлені відповідні моделі або характеристики оптимальних акумуляторів.

Не знаєте, що вибрати? Зв'яжіться з нами будь-яким доступним способом. Ми пропонуємо якісні та недорогі акумуляторні батареї для відеокамер. На всю продукцію є довгострокова гарантія.

Вгору