Купити пульт до телевізора 

     Важко уявити телевізори або іншу електрону апаратуру без пульта дистанційного керування. 

     Пульт дистанційного управління - пристрій для віддаленого управління електронною технікою на відстані. Вихід з ладу пульта або його втрата унеможливлює користування технікою повною мірою. 

     Інтернет магазин Світ магазин Аксесуарів пропонує широкий асортимент пультів до телевізорів відомих торгових марок: Philips, Samsung, LG, Sony та інші.

Більше ...

      Скористуйтесь каталогом для швидкого пошуку необхідного товару. Купити пульт до конкретної моделі телевізора - не проблема. Якщо ви не знайшли пульт, який відповідає вашій моделі телевізору, зверніть увагу на універсальні пульти. Такий аксесуар може здійснювати управління декількома пристроями одночасно. 

     При виборі універсального пульта зверніть увагу на наступні параметри: 

  • сумісність з моделлю вашого пристрою. Важливий момент визначення функціональності універсального пульта. Наявність функцій програмування для різної техніки; 
  • робоча дистанція дистанційного пульта. Може коливатись від 5 до 20 метрів. Пульт з радіоканалом має більшу відстань передачі сигналу, ніж пульт, який обладнано інфрачервоним датчиком; 
  • спосіб живлення. Живлення пультів відбувається за допомогою стандартних батарейок типу ААА або АА; 
  • вага та розмір пульта

     Якщо ви не визначились з моделлю пульта, звертайтесь за консультацією до менеджера, який надасть вичерпну консультацію з питань, які стосуються товару. 

     Замовляйте в інтернет - магазині СМА пульт до телевізора за доступними цінами. Менеджери зателефонують вам для уточнення умов доставки та оплати.