Плати

Сортування:

Купити плати для мобільних телефонів

     Плата - складова частина будь-якого електронного пристрою.

     Плата - це досить складний пристрій, який є основою будь-якого електронного пристрою. Саме від цієї деталі залежить, які модулі будуть використані при побудові всіх девайсів.

     Якщо ви самостійно збираєтеся вибрати дану деталь, то повинні володіти певним запасом знань і розбиратися в його технічних характеристиках.

     Кожен елемент сучасного мобільного телефону відповідає за виконання певних функцій. Також системна плата має своє призначення від неї залежить робота телефону в цілому. І якщо проблеми з одним певним елементом не критичні, то поломка системної плати мобільного телефону призведе до непридатності пристрою.

     Нерідко причиною цього поломки системної плати стають механічні пошкодження, наприклад, при падінні мобільного телефону або удару об тверду поверхню. У такому випадку знадобиться ремонт, що має на увазі під собою досить складний процес, який проводиться тільки фахівцем.

     Якщо ж системна плата ремонту не підлягає, то можна її замінити, придбавши нову. Головне, щоб системна плата для мобільного телефону повністю відповідала моделі, інакше пристрій просто-напросто не запрацює.

При купівлі системних і материнських плат для телефону зверніть увагу на клас якості:

  • ААА клас - стандартна копія запчастин;
  • HighCopy - високоякісна копія запчастин, майже не відрізняється від оригіналу;
  • OriginalTW - запчастини оригінального китайського виробництва, не відрізняються від оригінальних, мають меншу ціну;
  • Original 100% - деталі, виготовлені фірмою - виробником, високий рівень якості.

     Замовляйте системні і материнські плати для смартфона в СМА і вам зателефонує менеджер, для уточнення умов доставки та оплати.