Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Дисплеї (екрани) для планшетів

Де купити дисплей для планшета?

З кожним роком планшетні комп'ютери набирають все більшої попиту серед користувачів. Цей пристрій чудово замінює ноутбук або ж комп'ютер, завдяки своїй багатофункціональності та компактності. Також незаперечною перевагою прийнято вважати великий сенсорний екран планшета. Це, звичайно, дуже добре як для ігор, так і для читання, перегляду відео, але з іншого боку, не завжди і не у всіх виходить дбайливо ставитися до електроніки. Тому дуже багато стикаються з тією проблемою, що необхідно міняти дисплей. Найчастіше екран пошкоджується при падінні пристрою, або ж при активному і не обережне його використання. І дисплеї для китайських планшетів - далеко не виняток. Купити дисплей для планшета ви можете в нашому інтернет-магазині СМА. А дана стаття допоможе вам визначитися у виборі запчастини.

Як правильно вибрати екран для планшета

Перед придбанням нових запчастин, а саме перед тим, як купити екран для планшета, варто ознайомитися із загальною їх характеристикою. Отже, почнемо з того, що існують різні види сенсорів, тому для початку потрібно визначитися з моделлю, яка зможе замінити колишній сенсорний екран для планшета. Основне число виробників звикло вже використовувати ємнісні дисплеї. Як правило, точної сумісності вашого пристрою і запчастини немає, але є певні параметри, на які варто спиратися при виборі дисплейного модуля: розмір (діагональ екрану), зовнішній розмір (без корпусного обрамлення), чисельність висновків на шлейфі, фізичні характеристики (при симетричному протидії всіх сенсорів - абсолютно різні розміри). Зовсім інший варіант - дисплейні модулі резистивної подібності. Такий вид екранів є дві плівки, з'єднані між собою, які здатні змінювати точки опору (вертикально і горизонтально) при торканні. Таким чином, є можливість отримати цифровий код, який вираховується процесором. Важливо! Дотримуйтеся полярності, адже резистори також мають два види висновків (як плюс і мінус), при неправильній спайці які приведуть до збоїв в роботі, а саме будуть навпаки спрацьовувати вертикальний і горизонтальний полюси.

Ні для кого не секрет, що знайти сенсор з бажаними характеристиками не так вже й легко. Сучасний ринок переповнений дисплеями для китайських планшетів. Але тим не менш, не важко знайти дисплейний модуль потрібного розміру, вся проблема в розташуванні і формах висновків. Але навіть з такої ситуації є вихід: можна підібрати дисплейний модуль потрібного розміру, а висновки вже коректувати за допомогою тестера. Таке нехитре рішення позбавить вас від пошуків ідеального, аналогічного дисплея, і полегшить завдання придбати екран для планшета.

Купити дисплей для планшета можна на нашому сайті інтернет-магазину СМА за доступними, конкурентоспроможними цінами. Каталог зібраний з найновіших моделей сенсорних запчастин, а саме у нас ви можете знайти: дисплей для планшета 7 дюймів, дисплей для планшета samsung, екран для планшета asus, prestigio і багато інших моделей запчастин до електроніки.

Вгору