UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роз`єми HF для мобільних телефонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У нас можна купити роз'єм навушників телефону для самостійної заміни. Ми реалізуємо таку продукцію оптом і в роздріб. У цьому каталозі представлені роз'єми Mini Jack для різних моделей телефонів. Ви завжди зможете придбати в інтернет-магазині СМА запасні частини для всіх популярних моделей телефонів.

Як купити роз'єм для навушників телефону

Якщо ваш штекер зламався, то його необхідно замінити. Такий модуль не піддається ремонту і змінюється в зборі. Аудіо-роз'єми 3,5 мм діляться по конструкції і кількості контактів. Для зручності заміни багато з представлених тут гнізд мають шлейф. Щоб підібрати відповідний роз'єм для вашого телефону, знайдіть його модель в описі штекера.

Перший 3,5 мм роз'єм для навушників в телефоні з'явився в 2006 році. Це допомогло підключати до смартфонів звичайні навушники. Сьогодні великі виробники відмовляються від такого гнізда, змінюючи його на більш сучасне рішення. Але якщо ваше гніздо для навушників в телефоні вийшло з ладу, то його необхідно замінити. Скористайтеся нашим каталогом для пошуку відповідної моделі. Щоб придбати роз'єм, натисніть на відповідну кнопку і заповніть інформацію для доставки.


Коли роз'єм 3,5 мм вимагає заміни

Вихід з ладу гнізда Mini Jack може негативно позначитися не тільки на те, що ви не зможете використовувати навушники для прослуховування музики. Симптомами проблеми є:

  1. Співрозмовника не чути через основний динамік.
  2. Хрипи і поганий звук в навушниках.
  3. Швидка розрядка смартфона.

Поганий контакт роз'єму може спровокувати перешкоди або автоматичне перемикання апарату на навушники, навіть якщо вони не підключені до смартфону. Якщо контакт буде коротити, то це позначиться на втратах заряду АКБ смартфона. У будь-якому випадку роз'єм потрібно замінити.

Хочете купити гніздо навушників для вашого смартфона? У нашому асортименті є великий вибір роз'ємів для всіх популярних моделей Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo і інших. З нашою допомогою ви зможете швидко відновити працездатність своєї техніки.

Вгору