USB-хаби

Сортування:
USB-хаб LDNIO LD-H7 7 портів Silver 214 грн. Додати в порівняння Виробник: LDNIO / Кількість портів: 7
USB-хаб HOCO HB1 4 порти Silver 211 грн. Додати в порівняння Виробник: Hoco / Кількість портів: 4 / Додаткові характеристики: Довжина кабелю: 0.8 м; Розміри: 78х25х25 мм, 70г
USB-хаб SIYOTEAM SY-H001 4 порта 105 грн. Додати в порівняння Виробник: Siyoteam / Кількість портів: 4
USB-хаб SIYOTEAM SY-H002 4 порта 115 грн. Додати в порівняння Виробник: Siyoteam / Кількість портів: 4
USB-хаб SIYOTEAM SY-H008 4 порта 109 грн. Додати в порівняння Виробник: Siyoteam / Кількість портів: 4
USB-хаб HOCO HB1 4 порти Grey 211 грн. Додати в порівняння Виробник: Hoco / Кількість портів: 4 / Додаткові характеристики: Довжина кабелю: 0.8 м; Розміри: 78х25х25 мм, 70г

Купити USB - хаби 

     В процесі користування персональним комп'ютером або ноутбуком виникає нестача USB - портів. Корисним аксесуаром стане USB - хаб.
USB - хаб - це пристрій, який дозволяє одночасно підключати до комп'ютера або ноутбука більшу кількість USB пристроїв.

     USB - хаби бувають двох видів: 

       1) пасивний USB - хаб має невисоку ціну, підходить для використання в домашніх умовах. В комплекті пристрій має центральний кабель, через який здійснює передачу необхідної інформації та забезпечує необхідне енергоспоживання. 

     Кількість портів може коливатись від 2 до 6. USB - хаб обладнаний функціоналом,який дозволяє використовувати всі порти одночасно.

       2) активний USB - хаб в комплектації може мати до 50 портів, які можна застосовувати одночасно. В конструкції активних хабів використовується незалежне джерело живлення, яке підключається до мережі. Такі USB - хаби купити для використання в офісі набагато вигідніше. 

     При виборі USB - хаба зверніть увагу на довжину кабелю, вона повинна відповідати вашим потребам. Корпус USB - хабів виготовляють з практичних матеріалів - метал, пластик, гума.   

     В інтернет магазині Світ Мобільних Аксесуарів представлено асортимент USB - хабів за доступними цінами.

     Купити товар можна в каталозі, натиснувши кнопку “Купити в 1 клік”, або в онлайн - чаті. Менеджери зателефонують вам для уточнення умов доставки та оплати