UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Запчастини для фото-, відео- камер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити запчастини для фото - та відео -техніки 

     Фотоапарат та відеокамера - високотехнологічні і функціональні електронні пристрої, які призначені для створення фотографій та відео. 

     Проблеми, які найчастіше виникають в процесі експлуатації фото - та відео -техніки: 

  1. Потрапляння вологи у пристрій. Розмір завданої шкоди системам буде залежати від того, наскільки швидко була витягнута батарея та просушено деталі.
  2. Ушкодження об’єктиву. Така поломка потребує повного розбирання пристрою.  
  3. Тріснутий дисплей. Дана несправність діагностується візуально, заміна дисплею відбувається швидко. 
  4. Пошкодження екрану. Вийти з ладу екран може після удару. При діагностиці з’ясовується, що саме пошкодилось - матриця дисплею чи шлейф, потім відбувається заміна пошкодженої деталі.
  5. Засмічення пристрою. При недбалому користуванні до пристрою потрапляють пил та сміття, від яких позбавляються шляхом проведення чистки .
  6. Перегрів техніки. Під дією зовнішніх високих температур пристрій нагрівається. Лише після проведення огляду майстер визначить напрямок ремонту. Може знадобитись як заміна окремих деталей, так і заміна цілих систем

     Інтернет магазин Світ Мобільних Аксесуарів пропонує асортимент запчастин для фото - та відео - техніки. Замовляючи запчастини, запитайте менеджера про можливість ремонту в сервісному центрі

Вгору