Про нас

     Компанія Світ Мобільних Аксесуарів розпочала свою діяльність понад десять років тому, із мережі роздрібних магазинів - сервісів " Світ Мобільних Аксесуарів", котрі займались як роздрібною торгівлею комплектуючих та аксесуарів для мобільних телефонів, так і спеціалісти СМА проводили ремонтні роботи техніки. За всю історію свою історію  компанія світ Мобільних Аксесуарів здобула хорошу репутацію та безліч задоволених відгуків як від споживачів так і від партнерів та постачальників.

     На сьогодні СМА робить наступний крок у свому розвитку та розпочинає свою інтернет-діяльність відкриваючи інтернет - магазин Світ Мобільних Аксесуарів. Ми не тільки пропонуємо роздрібну торгівлю комплектуючими та аксесуарами для смартфонів, планшетів та фото - і відео- техніки, а й надаємо вигідні пропозиції гуртовикам, а також споживачам котрі бажають не тільки купити запчастини а й одразу потребують їхньої заміни.

 

     Кожному відвідувачу нашого інтернет-магазина ми пропонуємо не тільки широкий асортимент комплектуючих та аксесуарів за доступними цінами для мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, фотоапаратів та відеокамер, а й  гнучку цінову політику та якісну систему знижок. А висококваліфіковані спеціалісти інтернет-магазина Світ Мобільних Аксесуарів швидко та якісно нададуть вам необхідну консультацію та допоможуть обрати необхідний Вам товар.