UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шлейфи для мобільних телефонів

Проблема пошкоджених шлейфів є дуже поширеною. Через відсутність контакту між компонентами телефона, люди зазвичай вважають, що клавіатура, дисплей апарату вийшли з ладу, хоча насправді неприємність полягає лише у неробочих шлейфах.

Що таке шлейф і для чого він потрібен

Сучасний смартфон складається з багатьох частин. Це безліч корпусних компонентів та продуктивних елементів, які поєднуються між собою різноманітними контактами, до яких відносяться у тому числі шлейфи. Являють собою вони плоскі стрічки з ізоляційного матеріалу, що об'єднує декілька дротів, через які передається інформація в дисплей, динамік девайса тощо.

Самі по собі шлейфи є достатньо міцними й надійними. Розірвати їх вкрай складно, самі дроти в них еластичні, тож, якщо там нічого не чіпати, то проблем не з ними не буде. 

Як шлейф може вийти з ладу

Однак телефон – це повсякденна річ, яка далека від стерильного використання. Ми постійно піддаємо його механічним чи іншим негативним для електроніки впливам і може статися так, що шлейф перестане працювати. Причин на те може бути доволі багато.

  1. В першу чергу зносився або зламався контакт роз'єму.

Хоч шлейф і можна назвати гнучким, але він все ж не любить постійного фізичного впливу і для нього не призначений. Тож, якщо якимось чином це постійно відбувається (наприклад у погано зібраних недорогих сьогодні телефонах у формфакторі слайдера, розкладачки і т.п.), то рано чи пізно конектор доведеться міняти.

  1. Відійшли контакти.

Сам по собі шлейф припаюється до доріжок плати. Внаслідок сильних ударів або непрофесійного ремонту, підпайка може відірватись. Особливо це актуально для холодної пайки, коли контакт ледве тримається на платі й може від’єднатись при найменшому зусиллі. 

  1. Контакти перегоріли.

Також шлейф може згоріти через неправильну експлуатацію чи ремонт гаджета. У першому випадку може мати місце замикання через потрапляння в середину корпусу вологи. Це дуже небезпечно, адже є ризик пошкодження мало не всіх компонентів девайса. У другому випадку справа може полягати у непослідовному від’єднанні внутрішніх деталей майстром. Наприклад, відключення модуля динаміків при підключеному акумуляторі. Це дуже швидко може вивести з ладу як шлейф, так і компонент в цілому. Область враження внаслідок такого «обслуговування» може бути такою, що простіше буде купити новий телефон, ніж його ремонтувати.

Тож краще завжди звертатись за послугами по ремонту телефонів до перевірених майстрів, аби внаслідок халтурної роботи не платити за це подвійну ціну.

Як зрозуміти, що шлейф на телефоні не працює

Беручи до уваги, скільки коштує замовити деякі компоненти мобільних телефонів, треба бути впевненим, що вийшли з ладу саме вони, а не їх шлейфи, які мають набагато нижчу вартість. Визначити це на 100% без спеціальних інструментів неможливо, але деякі способи це припустити все ж таки є.

  1. Зображення на дисплеї нестабільне, переривчасте, з'являється при розблокуванні телефона через раз (особливо стосується слайдерів і розкладачок).
  2. Зник звук у динаміках.
  3. Почали працювати погано або перестали відкликатись взагалі кнопки чи сенсорна панель.
  4. Камера не працює або працює через раз.

Особливо на ці моменти слід звернути увагу після розбирання телефона чи його падіння. 

Де в Україні купити шлейф для мобільного телефона з доставкою

Дізнатись, скільки коштують необхідні вам компоненти та запчастини для телефонів та замовити їх недорогу доставку по Україні ви можете в каталозі інтернет-магазина CMA. Інтернет-магазин CMA – це завжди низька вартість та висока якість товарів, а також найкраще обслуговування. Ми працюємо безпосередньо з виробниками мобільної електроніки, тож ціни в нашому каталозі доступні, а в якості товарів не мав сумнівів не один покупець. 

Вгору