Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Акумуляторні батерейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кілька причин, щоб купити акумуляторні батарейки

Ні для кого не секрет, що джерела енергії мають величезну цінність при використанні різноманітної техніки, що вимагає періодичного заряду. Акумуляторні батарейки коштують на порядок вище, ніж стандартні. Пояснити це можна тим, що перші акумуляторні, а другі одноразові. Перша перевага такого вибору - це економія бюджету. Якщо підрахувати, скільки необхідно поміняти звичайних батарейок за конкретний період, або ж придбати одну батарейку, що заряджається, то вигідніше буде другий варіант. Питання про те, які батарейки краще - відразу стає вже не актуальним. Як же вибрати і де купити акумуляторні батарейки? Наш інтернет-магазин СМА представляє цілий ряд акумуляторів різних виробників, ємностей і форм.


Різновид акумуляторних батарейок

Першим і основним параметром таких акумуляторів буде ємність. Вона характеризує швидкість розряду батареї під час експлуатації. Чим більше ємність - тим довше термін безперервної роботи. Наступна відмінність в матеріалі виготовлення. Зовнішнім виглядом акумуляторна батарейка нічим не відрізняється від звичайної, крім напису NI-MH або NI-Cd. Перші використовуються в пультах, фотоапаратах, та у багато іншій невеликій техніці; мають низький рівень саморозряду, володіють швидкою видачею струму, зберігаючи при цьому робочу напругу, їм властива пристойна морозостійкість. Другі ж батарейки популярні при використанні телефонів, ноутбуків, відеокамер, ліхтариків. Основні переваги: достатня енергоємність для роботи в потужній техніці; втрата розряду тільки при роботі. Єдиний недолік - погана взаємодія з високою температурою.

Ще одним популярним підвидом акумуляторних батарей є літій - іонні акумулятори, які мають величезну енергоємність і властивість досить повільно розряджатися. Головним недоліком можна назвати тільки ціну і те, що вони не переносять низьку температуру. Такі батарейки досить дорогі, але якісна їхня робота виправдовує своє вкладення.

Основні розміри акумуляторних батарейок - аа, ааа. Тут вже варто вибрати безпосередньо під свою техніку. Також необхідно з особливою увагою підійти і до вибору самого зарядного пристрою. Більший відсоток терміну роботи акумуляторної батареї різнитиметься залежно саме від нього. Існують два режими роботи вашої батареї - буферний (постійна підзарядка) і циклічний (періодичне повне розрядження - заряджання). Перший більш щадний, при якому акумулятор прослужить більший термін, ніж при роботі в другому режимі. Пояснюється тим, що кількість циклів заряду - розряду батареї обмежена. Що стосується часу заряду, то воно буде залежати від вихідного відсотка зарядженості. Якщо температура приміщення нижче 20 відсотків, то зарядка триватиме довше звичайного. У такому випадку, краще використовувати зарядний пристрій з функцією термокомпенсації. Це дозволить коректувати напругу заряду для подальшої безперебійної роботи батареї - акумулятора. 

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших продавців - консультантів, які зорієнтують в характеристиці товару в наявність і його ціною. Заходьте на сайт, ознайомтеся з каталогом, ми готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти зробити правильний вибір нової покупки.

Вгору