Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Веб–камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Web–камера для комп'ютера — це компактний цифровий пристрій, який призначений для запису фото і відео, а також їх передачі по мережі Інтернет. Як правило, подібні пристрої підключаються до ПК через USB, Вай Фай або блютуз, і служать для приватних відеоконференцій. Купити веб камеру з підсвічуванням і без нього недорого, можна в нашому магазині.

Класифікація пристроїв


  1. FullHD, HD. Здатність матриці web-камери обробляти зображення, форматуючи сигнал в digital data, є основною характеристикою web-камери. Більш дешеві моделі web-камер оснащені матрицею, яка здатна обробляти зображення в якості HD1280×720pixel. Набагато більш високий у тих параметрах і як наслідок, дорогий сегмент подібних пристроїв розрахований на отримання, набагато більш чіткого зображення — як правило, воно оснащується матрицею Full HD 1920x1080pixel.
  2. З автоматично закриваючим об'єктивом. Подібне оснащення дозволяє убезпечити користувачів в разі несанкціонованого включення пристрою, за допомогою шкідливого ПЗ. Також дане оснащення корисно тим, що обмежує об'єктив web-камери від прямих сонячних випромінювань або пошкоджень механічного характеру.
  3. З автофокусом. Це авто настройка, яка утримує ключовий об'єкт в центрі зображення. Наявність даної функції дозволяє захиститися від необхідності в ручних налаштуваннях об'єктива на певний об'єкт, з подальшим авто підстроюванням при його віддаленні.
  4. З мікрофоном. Більшість сучасні моделі web-камери спочатку включють в себе не тільки засоби обробки відеозображення, але і звуковий супровід картинки. Адже, наявність хорошого мікрофончика в подібному пристрої вважається обов'язковим складовим елементом, повноцінної комунікації. Для вбудованих мікрофончиків в стандартній web-камері, характерна відносно невелика, але цілком достатня для забезпечення відмінної чутності, чутливість.
  5. З гарнітурою для стрімів. Найчастіше в гарнітуру включені навушники з додатковим мікрофончиком на гнучкій контактній групі. Дана особливість конструкції дозволяє користувачам, без будь-якого дискомфорту для всіх оточуючих, брати участь в стрімах і відеоконференціях. Подібні моделі створюються з урахуванням можливості регулювання розміру обхвату голови або інших фізіологічних особливостей користувача.

Як вибрати і купити веб камеру?

Фахівці рекомендують вибирати аксесуар з необхідними даними і показниками, в залежності від основних цілей використання. Так, перш ніж купити веб камеру слід вибрати найбільш підходящий тип кріплення. Для ноутбука, краще вибирати камеру з кріпленням на моніторі. Для спілкування на стаціонарному комп'ютері або телевізорі зі Смарт ТВ рекомендовані великі web-камери.

Веб-камери за найкращою ціною в Україні представлені в нашому асортименті. Якщо ви не впевнені у виборі web-камери для ПК, наші консультанти допоможуть вам у цьому. Якщо ж, ознайомившись з відгуками користувачів, вам сподобалася якась модель, ви можете замовити її прямо зараз.

Вгору