Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Клавіатурні модулі для мобільних телефонів

Надійність сучасного телефону складається з найрізноманітніших чинників. Не виключенням з цього переліку став клавіатурний модуль мобільного телефону. Щорічно виробники заявляють про прогрес, але звичні кнопкові телефони не втрачають своєї актуальності на ринку. Старий Самсунг, Нокіа або новий кнопковий BQ? Зламалася клавіатура? Причин, за якими модуль виходить з ладу, маса:

  • удар;
  • природній знос;
  • попадання води;
  • прокол шлейфу при необережному і ненавмисному розтині.

На нашому озброєнні найбагатший асортимент кнопкових модулів в Україні!

Як купити оригінал клавіатурного модуля мобільного телефону

Споживачами завжди рухає вигода від покупки, а значить — кожен прагне придбати максимально практичний і довговічний пристрій. Перш, ніж нести свій телефон в ремонт, де за оригінальні запчастини можуть запросити пристойну націнку, краще звернутися в перевірені магазини.


Ми — надійні партнери не тільки офіційних сервісних центрів, але і роздрібних покупців. Рясний асортимент і відповідність заводським параметрам гарантовані. Якісні деталі сьогодні купити недорого в Україні можна в магазині Світ Мобільних Аксесуарів!

Які класи клавіатурних модулів існують

Сьогодні ринок пропонує достаток, як оригінальних, так і наслідуючих оригіналу модулів клавіатур. На ринку досить часто зустрічаються копії оригінальних комплектуючих, які видають за оригінал. Такі клавіатури досить просто відрізнити по стійкості до зношування.

Наші пропозиції поширюються на 100% оригінал. Асортимент регулярно поповнюється комплектуючими від офіційних виробників. Ми гарантуємо 100% сумісність з конкретним мобільним пристроєм відповідно до стандарту. Новий модуль клавіатури прослужить не менше, ніж «рідний».

Чому несправну деталь краще замінити і де виконувати ремонт

В даному питанні краще довіритися майстрам різного сервісу. Однак, цінність покупки визначає її відповідність заводським стандартам. Оригінал відрізняється максимальним терміном служби і готовністю до експлуатації на довгі роки вперед.

Вгору