UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Клавіатурні модулі для мобільних телефонів

Хоч вартість кнопкових телефонів сьогодні доволі невисока, зважаючи на те, скільки коштують деякі компоненти для них та на простоту їх заміни, іноді краще розібратись в питанні ремонту гаджета, ніж купувати новий. Клавіатури та джойстиків це також стосується, адже ціна найпростіших модулів не перевищує декількох доларів. 

Які бувають клавіатурні модулі для телефонів

Однак слід правильно обрати деталь для заміни, щоб економія не перетворилась на головний біль. В каталозі інтернет-магазина CMA ви можете знайти безліч клавіатур для різних телефонів та замовити їх доставку по Україні зручним способом. 

Всі клавіатури, що виробляються для телефонів, є мембранними. Це не найнадійніша технологія у світі, але єдина можлива, зважаючи на розмір девайса. Таким чином можна поділити їх на 4 великі групи:

 1. Для класичних кнопкових девайсів.

Це звичайні найпростіші числові клавіатури для телефонів у формфакторі моноблок.

 1. Для КПК.

Сюди відносяться модулі для так званих комунікаторів по типу Nokia N-серії і т.п.

 1. Для ранніх смартфонів.

Смартфони лише недавно позбулись кнопок (окрім клавіш-вимикачів) повністю і до останнього часу потребували цих модулів. Приклади: Nokia 5800, X6 та ін.

 1. Нестандартні деталі для модульних смартфонів.

Маються на увазі клавіатури для слайдерів та розкривачок, а також інших трансформерів: Nokia 5610, 5700, 3250 тощо.

Знайти оригінальні деталі сьогодні буває доволі складно, але копії наразі не поступаються їм якістю, тож можете сміливо замовляти High Copy. 

Коли блок клавіатури телефона потребує заміни

Зрозуміти, що потрібно купити новий блок клавіатури, доволі нескладно. Зважаючи на вартість модуля кнопок та джойстика, міняти їх можна одразу, як тільки використання телефона викликає найменші незручності:

 1. Клавіша не відкликається на натискання, або потребує сильного та довгого продавлення.
 2. Телефон хибно сприймає команди клавіш.
 3. Мають місце так звані фантомні натискання, коли гаджет починає «жити своїм життям».
 4. Механічні пошкодження.

У більшості недорогих гаджетів заміна клавіатури доволі проста та швидка, якщо все робити обережно та згідно з правилами ремонту телефонів.

Де в Україні купити клавіатурні модулі для мобільних телефонів

Дізнатись, скільки коштують та недорого купити запчастини для мобільних телефонів ви можете в інтернет-магазині CMA. У наших каталогах ви знайдете:

 • антени;
 • корпуси;
 • шлейфи;
 • роз'єми для контактів;
 • тачскріни;
 • мікрофони та інші деталі для мобільних телефонів.

Всі товари в нашому магазині лише високої якості, тож ви можете бути впевнені у їх працездатності та довговічності. Замовляйте доставку в будь-яке місто України вже сьогодні саме в CMA, адже знайти десь ціни, кращі за наші, вам навряд чи вдасться. Бажаємо гарних покупок!

Вгору