UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеореєстратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Майже кожна автівка зараз обладнана відеореєстратором. Цей пристрій призначений для запису відео зі встановленої у машині або на ній камери ‒ потім ці відео зберігаються на внутрішній пам’яті пристрою.

Автомобільні відеореєстратори сприяють безпеці на дорозі та під час паркування ‒ особливо це важливо для водіїв-новачків. Дізнайтеся, скільки коштує такий пристрій, та як його легше замовити в Україні з інтернет-магазином СМА.

Характеристики відеореєстратора 

Для правильного вибору відеореєстратора необхідно знати його основні характеристики:

  1. Роздільна здатність відеореєстратора визначає якість зображення, яке він може записувати. Вища роздільна здатність дозволяє отримувати більш чітке і деталізоване зображення. Зазвичай використовується HD або Full HD, але на ринку також є автомобільні відеореєстратори навіть з 4K Ultra HD.
  2. Відеореєстратори можуть мати різну кількість каналів запису. Кількість каналів визначає, скільки відеокамер ви можете підключити до реєстратора одночасно. 
  3. Такі пристрої використовують різні формати стиснення для зменшення розміру файлів відеозаписів і збереження більшої кількості даних. Популярні формати стиснення включають H.264 і H.265. H.265 забезпечує більш ефективне стиснення, що дозволяє зберігати більше відеоматеріалу на диску без втрати якості.

Не менш важливою характеристикою є швидкість запису. Швидкість запису відеореєстратора вказує, яку кількість кадрів в секунду він може записувати. Вибір швидкості запису залежить від ваших потреб. Для більшої чіткості і плавності відео рекомендується вибирати відеореєстратори з високою швидкістю.

Практичні характеристики такого пристрою швидко стають його перевагами, адже зазвичай, відеореєстратори мають високу автономність, широкий кут огляду, а також дуже легке та інтуїтивне використання. 

Принцип дії відеореєстратора

Відеореєстратори працюють на основі поетапного запису, збереження та відтворювання відео з різних джерел. Основний принцип дії відеореєстратора можна розділити на кілька етапів.

Спочатку, відеореєстратор отримує вхідний сигнал з камери ‒ в сучасних реєстраторах вона вже вбудована в корпус. Записаний файл відео зберігається на внутрішньому носії інформації ‒ зазвичай використовується власна пам’ять пристрою або флешкарта пам’яті.

Щоб зменшити розмір файлів і зберегти більше відеоматеріалу, відеореєстратор використовує формат стиснення, наприклад H.264 або H.265. 

Стиснені відеофайли зберігаються на носії інформації, такому як або флеш-накопичувач. Відеореєстратори зазвичай мають достатньо велику пам'ять для зберігання багатьох годин або навіть днів запису.

Коли користувач бажає переглянути або аналізувати записані відеофайли, файли з відеореєстратора можна перенести на ноутбук, комп’ютер або смартфон та переглянути їх.

Де в Україні недорого купити автомобільний відeopeєcтpaтop?

У каталозі інтернет-магазину СМА ви легко знайдете якісні автомобільні відеореєстратори за привабливими цінами. Все, що вам потрібно зробити ‒ це замовити пристрій на нашому сайті, а ми подбаємо про швидку доставку Україною.

Вартість доставки сплачується окремо за тарифами поштової компанії.

Перед відправкою ми ретельно перевіряємо пристрій, щоб ви отримали тільки якісний виріб. Якщо відеореєстратор не підійде вам при отриманні, ви зможете його легко повернути.

Вгору