UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятори і батареї для фотоапаратів

Навіть в еру всюдисущих камер, прикріплених з усіх боків смартфонів, багато хто з нас продовжать користуватися цифровими фотоапаратами. Це може бути не так зручно з практичної точки зору, але виглядає вельми статусно і справляє потрібне враження. До того ж, фотоапарати при необхідності дозволяють отримувати набагато якісніші зображення.

Батарея для фотоапарата

Як і у випадку багатьох портативних пристроїв, живлення фотоапаратів забезпечують звичайні батарейки середнього розміру (стандарт AA). Фотоапарати споживають чимало електроенергії. Навіть найдорожчі батарейки помирають, не зробивши і півтисячі кадрів. Доводиться мало не щотижня купувати нові, що в кінцевому підсумку коштує не так вже й мало грошей. Вирішити дану проблему можна за допомогою придбання перезаряджаємих батарейок — акумуляторів для фотоапарата. Акумулятор можна використовувати багаторазово (до трьох тисяч разів!), Час від часу перезаряджаючи. Фактично кращі оригінальні сучасні зразки прослужать довше, ніж головний пристрій.

Які батарейки вибрати

Купити акумуляторні батареї для фотоапарата недорого можна в інтернет-магазині СМА в Україні. Серед широкого асортименту, як вибрати кращу пропозицію по співвідношенню ціни до якості? Нижче ми пояснимо, чому найважливішими характеристиками акумуляторів є наступні:

  1. Струмовіддача, яка відповідає робочій ємності пристрою.
  2. Власна висока ємність заряду.
  3. Низька швидкість саморозрядки.

Найважливішим критерієм є струмовіддача, а зовсім ємність. Сама по собі велика ємність батареї для фотоапарата часто не здатна забезпечити максимальну кількість знятих кадрів. У кожному складному цифровому пристрої стоїть мікроконтролер, який визначає факт розрядки за поточною напругою на собі. Якщо напруга виявляється нижче мінімальною, подається сигнал про необхідність заміни. Акумулятори з високою струмовіддачею віддають всю свою ємність, не досягаючи нижньої межі по напрузі. Навпаки, низька струмовіддача призводить до того, що в міру розрядки напруга падає набагато раніше, ніж відбувається фактична повна втрата заряду. Таким чином, реальна (корисна) ємність таких батарей буде значно менше, ніж написано на їх упаковці.

Наступним по порядку важливості критерієм виявляється ємність. Високе значення цього параметра, посилена сумірною ємністю, дозволить користувачеві зробити не одну сотню прекрасних кадрів без підзарядки. Нарешті, зверніть увагу на саморазряд. Навіть якщо батарейками не користуватися, вони продовжують розряджатися. Це дуже прикро усвідомлювати, але таке життя. Якщо погані акумулятори пролежать без справи досить довго, то перед виходом на довгоочікуване фотополювання їх доведеться взагалі заряджати знову.

Отже, тепер ви знаєте, на які параметри батареї для фотоапарата потрібно дивитися, щоб купити найефективніший і довговічний пристрій.

Вгору