UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятори (батареї) для телефонів Lenovo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мобільні телефони вже давно стали незмінним атрибутом сучасної людини. Користувачі різних мобільних, стільникових пристроїв активно використовують їх в якості міні комп'ютера, засобів розваг (ігри), або для ведення бізнесу в інтернеті. В результаті таких дій, наприклад, акумуляторні батареї для мобільних телефонів Леново знаходяться на постійній підзарядці і з часом вимагають заміни.

Як вибрати і купити акумулятори для Lenovo

Акумуляторні батареї для сучасних смартфонів Lenovo відрізняються високою надійністю і точно визначеним строком служби. Параметри оригінальних батарей (термін служби, технічні характеристики, час повноцінного живлення мобільного пристрою) завжди відповідають заявленим показникам.


Необхідно звернути увагу на той фактор, що оригінальні батареї на смартфони Lenovo встановлюються тільки при складанні на заводі виробнику. Купити акумулятори для телефону Lenovo можна в будь-якому спеціалізованому магазині з продажу мобільних телефонів і аксесуарів. За параметром виробників акумулятори для Lenovo можна розділити на три групи:

  1. Оригінальні моделі (виробляються безпосередньо на заводі виробнику мобільних пристроїв Леново). Тільки на нових телефонах даної марки стоять оригінальні акумуляторні батареї. Якщо в пунктах продажу пропонують оригінальні батарейки на Леново, то це не правда.
  2. Сертифіковані акумуляторні батареї (випускаються за ліцензією фірми Lenovo іншими виробниками батарей, наприклад Craftmann).
  3. Акумуляторні батареї від китайських виробників. Цей вид батарей не дуже надійний і, як правило, не завжди відповідає зазначеним характеристикам.

Батареї фірми Lenovo видають напругу 3,7-3,8 вольта. Постачальники пропонують широкий вибір потужних батарей підвищеної ємності. Чим більше ємність батареї, тим довше працює смартфон без підзарядки. У смартфонах встановлений захист від перезарядки і короткого замикання. Деякі моделі батареї Леново можуть мати посилений корпус. Відповідно і різна ціна.

Зробити замовлення або купити батареї на смартфони Lenovo в Україні можна звернувшись за вказаними телефонами до менеджера пункту продажів мобільних пристроїв. А також на сайті інтернет-магазину СМА з продажу мобільних пристроїв і запчастин. В інтернет-магазинах товари значно дешевше.

Вгору