Колонка, яка витає в повітрі: неповторна Meizu Gravity порадує усіх меломанів

Серпень готує справжні технологічні сюрпризи, серед яких варто звернути увагу на вихід футуристичної бездротової колонки від китайської компанії водночас зі серією флагманів Meizu 16.

Появу цього музичного апарату очікували ще два роки тому після презентації у травні 2016, на нього збирали кошти на спеціальній платформі Indiegogo, потім це все діло перенесли на початок 2017 року, а вже згодом стало відомо, що через технологічні труднощі продукція так і не змогла вийти на ринок.

Два потужних, високочутливих динаміка відтворюють незабутній звук. Наявність Wi-Fi і Bluetooth модулів, а також AUX порту дозволяє легко слухати улюблені композиції, легкість користування тут була продумана.

Унікальний дизайн з компактним металевим корпусом є головною фішкою моделі, абсолютно прозора ніжка створює ефект невагомості, завдяки чому виглядає, наче пристрій плаває в повітрі. Зверху на проекторі з лінзами відображаються поточна пісня. Ціни поки не вказують, однак на дебюті вона становила близько 200 доларів.

Автор: Мар'яна
0 коментарі