Nokia дебютувала з бездротовими навушниками True Wireless Earbuds & Pro

Разом зі смартфоном Nokia 7.1 компанія вперше презентувала дві моделі бездротових навушників з футляром оригінальної форми циліндра, чим приємно здивувала шанувальників хорошого звучання музики.

Гарнітура True Wireless Earbuds вагою у 5 грам підтримує Bluetooth 5.0, захищена від води та поту, а також оснащена сучасним USB-C роз’ємом для заряджання. Автономної роботи самих навушників вистачить до 4 годин, а от з футляром Ви отримуєте аж до 16 годин, причому останній здатний зарядити пристрій три рази.

Модель Nokia Pro отримала дещо інший дизайн, навушники з’єднані між собою кабелем і виконані як ремінець на шию, на відміну від свого повністю бездротового «брата». Ці навушники з підтримкою Bluetooth 4.2, технологією Qualcomm aptX audio і захистом від поту та вологи працюють до 10 годин, для заряджання вбудований більш поширений Micro USB порт. Завдяки інтегрованому в гарнітуру пульту дистанційного керування Ви можете користуватись помічником на смартфоні тощо.

Ціна за Pro версію становитиме €69, а за True Wireless Earbuds треба заплатити уже 130 євро. Випуск таких навушників говорить проте, що можливо, виробник надалі відмовиться від 3,5-мм роз’єму і Nokia 8 Sirocco буде не єдиним девайсом без нього. Цікаво, чи зможуть новинки конкурувати з популярними Airpods від Apple.

Автор: Мар'яна
0 коментарі