Samsung оконфузилась, ненароком «засвітивши» ще не анонсований Galaxy Watch

Появу нового продукту на ринку від топових компаній завжди чекають з нетерпінням, тому кожна із чуток або «зливів» фото у мережу викликає бурну реакцію у суспільстві.

Не став винятком і нещодавній випадок із корейською компанією, яка опублікувала на своєму американському сайті смарт-годинник Galaxy Watch до офіційної презентації на початку серпня разом зі смартфоном Galaxy Note 9.

Поки аксесуар «висів» на сайті, охочі наробили скріншотів. На зображенні чітко вказано, що новинка зі 38 і 42 міліметровим корпусом, як у Apple Watch, підтримує LTE та синхронізується з іншими пристроями за допомогою Bluetooth.

Особливістю смарт-годинника є наявність датчиків для відслідковування власної фізичної активності. Ємність акумуляторної батареї збільшена до 470 mAh. Операційною системою швидше за все буде Tizen 4.0, а коштуватиме модель приблизно 349 доларів.

Хоча ця ситуація більш схожа на те, що Samsung хоче заздалегідь привернути увагу та заінтригувати покупця, варто зауважити, що модель справді вишукана і чудово виглядає, зокрема, у кольорі рожеве золото.

Автор: Мар'яна
0 коментарі