Samsung опублікувала відео, як оптимізувати екран на Galaxy S9/S9+

Однією з численних функцій операційної системи Android є можливість дозволити користувачам налаштовувати дисплей. Ця фішка дуже пригодиться, наприклад, для читання новин або книг. Відео, яке випустила компанія, - це короткий посібник, як налаштувати екран на своїх флагманських смартфонах від Samsung 2018 року. Моделі, про які говорять в ролику, — це Samsung Galaxy S9 та Samsung Galaxy S9 +.

Смартфон Samsung Galaxy S9 S9+

Перший крок, як відомо багатьом Android-користувачам, - це тривале натискання на головний екран, завдяки чому Ви отримуєте ряд варіантів теми. Після натискання на бажану тему, не забудьте торкнутися на "Застосувати".

Також Ви можете у нас купити:

  1. Захисне скло Samsung Galaxy S9 Duos G960.

  2. Захисне скло Samsung Galaxy S9 Plus G965.

  3. Чохол для Samsung Galaxy S9 Duos G960.

  4. Чохол для Samsung Galaxy S9 Plus G965.

Ви також можете налаштувати годинник на головному екрані. Перейдіть у меню Налаштування > Заблокувати екран та безпеку > Годинники та FaceWidgets . Клацніть на стиль годинника, який Вам сподобався. Ви також можете додати списки до Вашого постійного дисплея, вибравши «Нагадування», щоб створити список, який можна прикріпити до дисплею. Після блокування телефону ваш список з'явиться на екрані. Відтепер Ви точно не забудете купити потрібні продукти, коли ходите по магазинах.

Автор: Мар'яна
0 коментарі