В мережу потрапили неофіційні рендери iPhone SE 2

Розмова про друге покоління маленького, але потужного iPhone SE вже давно існує. Разом з тим усе більше появляється чуток про те, як саме виглядатиме смартфон, презентація якого може відбутися на відомій конференції розробників WWDC.

Смартфон iPhone SE 2

Мережею шириться фото неофіційних рендерів iPhone SE 2, створених авторами відомого ресурсу Phonearena. На ньому зображений можливий вигляд передньої панелі для цього смартфону, дизайн якого схожий з iPhone X. До уваги взятий недавно опублікований пост австралійця Сонні Діксона, де він показує дві захисні плівки —для iPhone X і начебто для iPhone SE 2 зі значно меншим вирізом зверху. Швидше за все, що очікуваний девайс не матиме підтримку 3D технології розпізнавання обличчя, так як для цього потрібно більше датчиків.

Захисні плівки — для iPhone X і iPhone SE 2

Цілком можливо, що саме цього року ми отримаємо iPhone SE 2, проте є певні сумніви, коли це відбудеться – чи побачимо ми новинку на WWDC, де зазвичай дебютують нові версії iOS, macOS, і watchOS або ж це трапиться уже на September Apple, де відбудеться повне оновлення лінійки iPhone.

Автор: Мар'яна
0 коментарі